Paski boczne w cs'ie

Witam, mam cs’a 1.6 steam i laptop panorame 15,6" jak gram na 640x480 to mam po boku boczne czarne paski, gram jakby w takim kwadracie, moim kolegą to rozciąga na cały monitor z taką samą rozdziałką, co zrobić ktoś wie? :confused:

Graj na rozdzielczości natywnej nie wykorzystuj bugów gry ; p

Że co? ^^

Jest zasada. Nie masz pojęcia to nie pisz.

Jeżeli kolega chce grać w rozdzielczościach 4:3 to tak musi zostać. Można jedynie wyłączyć zachowywanie proporcji i obraz zostanie rozciągnięty. Druga opcja to ustawienie rozdzielczości w proporcjach 16:10 / 16:9 WIDE. W tym celu kolega musi wejść do Counter-Strike - > Options - > Video i tam jest opcja formatu obrazu STANDARD i WIDE. Zaznacza kolega WIDE i wybiera rozdzielczość natywną dla matrycy notebooka. Jeżeli jest to 15,4’’ to kolega musi ustawić 1280x800 i wtedy obraz będzie ostry. Do tego głębię 32bit.

Jak wyłączyć zachowanie proporcji, żeby obraz był rozciągnięty.

Bo jeśli grasz w cs’a to dobrze wiesz, ze na widescreen jest dostępna tylko wysoka rozdzialka chyba 1280x800 co oznacza, ze jest stanowczo za duza :slight_smile:

Ja w przeciwieństwie do większości graczy w CS wolę grać na wyższej rozdzielczości. Zresztą rozciągnie Ci obraz i będziesz miał szerokie i niskie modele. Wejdź w ustawienia obrazu - jak nvidia to panel nvidi i tam w opcjach znajdziesz. Teraz mam radeona więc nie pamiętam gdzie w nVidi się to zmienia.

Ja mam ATI… Gdzie to masz wiesz może?