Pendrive za konto w banku

Dostałem dzisiaj e-mail z informacją, że za założenie konta w mBanku przez stronę pendrivezakonto.com można otrzyamać pendrive 32 gb słyszałm, korzystał ktoś?

Tu jest oficjalnie info od mBanku: http://polecambank.pl/premia/#tab-1 a właściciel strony, którą podałeś po prostu bierze udział w tej promocji i na tym zarabia.

Dzięki. Zastanawiałem się nad wyborem inteligo ale skoro tu można coś dostać to wybiorę chyba mBank a konta są podobne.

32GB pendrive to koszt ~30zł (a w hurcie i taniej) - nie chce mi się sprawdzać mBanku, ale w inteligo po 5 miesiącach i tak zapłacisz za tego pendrive’a

Dla darmowego pendrive mozna konto założyć . brawo. 

Proszę nie opowiadac bajek. Pendrive 32 GB UsB 3.0 za 30zł? W takim razie poproszę o namiary. Każdy bank ma opłaty w takiej czy innej formie. Nie banków bez opłat bo inaczej przestały by istnieć. Jak się pojawi jakaś propocja to zaraz jakiś Polak zacznie wyliczać ile co kosztuje, Jak się kupuś nie podoba to niech założy sobie konto bezpośredni przez stronę banku i zobaczy co dostanie w zamian. A jak jest Pan taki mądry to możę Pan zasponsorować pendriv’a za 100zł i więcej. Pozdrawiam.

No sorry, ale w obecnej chwili dajecie peny USB 2.0, Cruzer Facet, który w 32 gigowej wersji kosztuje detalicznie < 50 zł Przynajmniej takie macie info na stronie. Zresztą z regulaminu jasno wynika, że promocja się oficjalnie skończyła kilka miesięcy temu, więc już widzę jak ktoś coś dostaje :P 

Polecam najpierw sprawdzić końcówkę domeny która jest w tym temacie z tą o której Pan mówi i dopiero potem się wymądrzać.

Rzeczywiście inne końcówki, sporo jest chętnych na bonusy od mbanku za polecania konta. Zwracam honor. Chociaż ja bym się na zakładanie konta przez link z tego typu strony w życiu nie zdecydował i tak ;) Szczególnie, że te wszystkie strony w różnych domenach wyglądają na klony jednej i tej samej. niby firmy różne, a szata graficzna praktycznie taka sama, a nawet linki do regulaminu prowadza wszystkie do domeny w wersji .pl  Gdyby było tu wszystko w porządku to działalibyście jako 1 firma pod 1 domeną. 

 

Polecam obejrzeć pendraki na wspomnianej stronie, a dopiero potem się wymądrzać. Wspomniane 30 zł za to bezfirmowe urządzonko jest i tak przeszacowaniem, a i śmiem przypuszczać, że obok usb 3.0 nawet nie leżały.

Nie mam nic do osób, które zarabiają na takim pośrednictwie, ale nie dam sobie wmówić, że z tych 100 zł prowizji na pena jest przeznaczane więcej niż (powiedzmy) 30-40zł.

Pendrive w takiej cenie z kolei, z transferami na poziomie USB 3.0 raczej za wiele wspólnego nie ma, a i żywotność współmierna jest do ceny.

 

A jak szanownemu nie pasuje że Polak zaczął wyliczać, że na takiej “promocji” zarabia wyłącznie bank i polecający pośrednik, to niech szuka “kontrahentów” w innym kraju.

 

Ależ skąd, ta strona w polskiej domenie jest dużo staranniej wykonana, nie ma braków w regulaminie, tekst się nie rozjeżdża itp. Ale faktycznie - wyglądają jak z jednej sztampy odbijane (tylko przy drugiej papier się pogiął). :wink:

Żeby tak promocja byłą możliwa musi być zgoda Banku. My taką zgodę mamy.

I znów jest Pan nie doinformowany. Prowizja wyznosi 75 zł a nie 100 tak jak Pan mówi. Jeżeli Panu coś nie odpowiada to polecam założyć konto bezpośrednio przez stronę Banku i zobaczymy ile wtedy Pan dostanie. Tyle ludzi zakłąda konta i nic nie dostają. My dajemy pendrive’a i zaraz są wiliczeniea, że ile to onę mogą kosztować, że pewnie z Chin są sprowadzana po 20 zł a oni tyle na tym zarabiają. Jak tak możną. Polecam podpisać Panu umowę partnerską z Bankeim i zobaczymy za ile Pan będzie  pendrive’y proponował albo inne gadżety.  Nikt nie pomyśli, że do ceny Pendrive’a trzeba doliczyć kosz przesyłki, żeby je kupić. Koszt koperty, koszt przesyłki do osoby która założyła konto, koszt domeny, koszt reklamym żeby ktokolwiek wszedł na stronę. Powiem Panu tyle, ze jeden Partner na sam reklamę wydał 300 tys zł i to nie własnych pieniedzy tylko kredytu. Więc proszę się nie wypowiadać jeżeli się nie ma pojęcia o danej rzeczy. Pozdrawiam

Czy coś jest dziwnego w tym, że potencjalnego klienta interesuje wartość tego pędraka? Według mnie to naturalne. Skoro dostajecie 75 zł za osobę to dziwne żebyście rozsyłali ludziom po stówie :wink:

I rzeczywiście o ile strona w domenie .pl wygląda całkiem ok, to pozostałe średnio budzą zaufanie - popracujcie trochę nad tym :wink: Trochę głupio linkować w regulaminie do konkurencji… zżynać tez trzeba potrafić :wink:

Proszę wejść w regulamin i sprawdzić czy zostanie Pan przeniesiony na stronę w innej domenie. Dla mnie to jest dziwne, że ktoś pyta o wartość pendrive’a patrząc na to, że i tak oferujemy więcej niż jakby ktoś zakładał konto bezpośredni przez stronę banku. Tak jest mentalność polaków. Poniżej przedstawie jedne przykład. Wiadomość jaką dostaliśmy na e-mail.

No sorry, a co to niby jest:

pendrajwowo.jpg

 

Dla mnie nie ma niczego dziwnego w tym, że ludzie dbają o swój interes. Nie traktujcie ludzi jak głupków, co będą klikać co popadnie, podawać swoje dane łącznie z adresem i nie interesować się co, komu i za co. A może ktoś woli wiedzieć, czy lepiej opłaca mu się założyć przez was, czy może przez kolegę, który im za to flaszkę odpali? A może jeśłi nie pędrak to w ogóle wybierze inny bank?

 

Niedoinformowany? Fakt, treści umowy między partnerem a bankiem nie znam, odnosiłem się do linkowanego wcześniej regulaminu http://polecambank.pl/premia/#tab-1 

Nie chodzi o to czy mi to odpowiada lub nie. Nie zamierzam też zakładać konta czy zostać partnerem banku żeby cokolwiek sprawdzać, po prostu wyrażam opinię (chyba od tego jest forum).

 

W drugim poście odnosiłem się wyłącznie do (oczywiście domniemanej) jakości takiego urządzenia przy założeniu że jako pośrednik jednak coś zarabiacie, co jest przecież zrozumiałe. Do kosztów dodatkowych możnaby jeszcze dodać hosting, koszt pracy i utrzymania lokalu itd itp ale nie o to chodziło.

Smutne żale “jak tak można” i “zaraz są wyliczenia” jakoś średnio do mnie trafiają. Można, a jeżeli moje domniemania o wątpliwej jakości urządzenia są błedne czy krzywdzące, to proszę podać markę i model - z chęcią oglądne specyfikację.

 

Touche :wink:

 

 

Też w zupełności to rozumiem i doceniam że komuś chce się nam tu odpisywać, chociaż mam wrażenie że pendrivezakonto do końca odnosi się do tego co piszę.