Pomozcie prosze. Nie rozwija mi sie pasek adresu

Bardzo prosze o podpowiedz,

Co zrobic by rozwijal mi sie pasek adresu w Windows Internet Explorer i pokazywal kilka ostatnich stron www ktore wklepywalam, co ulatwi mi szybkie wejscie na strony z ktorych czesto korzystam.

W tej chwili pasek mi sie w ogole nie rozwija a jedynie moge wejsc przez historie a nie ukrywam ze takie rozwiniecie paska ulatwia prace.

Prosze pomozcie, pewnie znajac zycie zaznaczylam lub odznaczylam przypadkowo cos czego nie powinnam, jak to kobieta :wink:

Dodam ze posiadam viste, kozystam z windows internet explorer w j.angielskim

Bede bardzo wdzieczna za pomoc.

jasia

O to chodzi?

Ustawienia wyszukiwania (główne okno w IE)=>Propozycja zapytań(zaznaczyć opcję Podawaj propozycję zapytań w polu wyszukiwania)=>Zapisz ustawienia=>Ok

http://www.google.it/support/websearch/ … answer=465

Bardzo dziekuje za twoja odpowiedz. Zrobilam tak jak poradziles i niestety ale nic sie nie zmienilo. Kiedy chce rozwinac liste stron na ktore wchodze, sa to strony ktore zapisuja sie normalnie w pasku gdzie wpisuje adre www… itd. Tam powinno byc zapisanych ostatnich 12 czy iles stron i wlasnie ten pasek mi sie nie otwiera gdy klikam na trojkacik.

Prosze poradzcie co zrobic?

Czytam posty i wielu ludzi pyta jak usunac strony na ktore wchodzili, a ja odwrotnie chce je miec w pasku gdzie wpisuje adres www a niestety nie mam, mam tylko to co wpisuje w danej chwli.

Czy ktos jest ww stanie mi pomoc i podpowiedziec co zrobic?

Bardzo prosze o podpowiedz.

Jasia

Czy nie korzystasz czasem z programu CCleaner lub innych tego pokroju?

Może czyścisz zapamiętane dane?

Bardzo dziekuje ci za odpowiedz. Nie nie kozystam z CCCleaner, i nawet kiedy teraz wpisuje adresy www to widze jedynie ten aktualnie wpisywany.

Czy nikt z was chlopaki nie potrafi mi pomoc?

Opcje internetowe -> zawartość -> autouzupełnianie -> Ustawiania -> zaznacz trzy pierwsze okienka.

GarrD, jestes Kochany. Wreszcie ktos mi pomogl.

Udalo sie.

Bardzo Ci dziekuje i pozdrawiam.

Jasia