Poszukuję gry, wymagania gry, czy ta gra u mnie pójdzie

W tym temacie możecie zadawać pytania dotyczące gier których poszukujecie a także odnośnie ich wymagań i tego czy dana gra zadziała na Waszym komputerze.

Znacie jakieś darmowe (freeware, GPL) gierki na kompa, w które można grać padem?

Witam!

Jakoże to mój pierwszy post w tym dziale, proszę o wyrozumiałość:)

Poszukuję w miarę prostej gry z “wyścigówkami” coś w stylu “smash and derby” (czy jakoś tak) dla chłopca 5-letniego.

Chodzi głównie o to aby w tej grze była mozliwość wyboru tras, samochodów mogą być też stopnie trudności.

Bez żadnych udziwnień w stylu tuning, części itp.

Czy możecie coś polecić?

Witam,

Poszukuję dwóch gier, więc:

Grałem kiedyś na PlayStation w grę, która mi się bardzo sposobała i chetnie bym se w nią teraz pograł, tylko za nic nie mogę sobie przypomnieć jak się nazywała. Otóż gra była strategią, zaczynało się z jednym “wozem głównym” który zamieniło sie na “główny budynek” i kilku żołnierzy, czołgu. Miało się też specjalny wóz do zbierania “pieniędzy”… wysyłało się go na pole obsypane złotymi kulkami i on je zbierał i przywoził do bazy i za zarobione pieniądze było można wybudowwać kolejne budynki itp. Żeby zrobić każdego rodzaju jakiś żołnieży było trzeba stawiać różne namioty, w których takowi sie “robili”… Następnie budowało się różne elektrownie, lotniska, porty z łodziami podwodnymi i zwykłymi okrętami. I walczyło się z innymi armiami.

Druga gra, też styknąłem się z nia na PS, chodziło w niej o to, że należy brać udział w wyścigach samochodów zdalniesterowanych, dokupywało się do nich cześci (koła, podwozia itp.) zmieniało się i dalej w wyścig ;))

Jakby ktoś znał takowe gry, bardzo proszę o pomoc…

1 polubienie

“smash and derby” - co to?

http://generally.rscsites.org/ - GeneRally (prosta wyścigówka, można ścigać nowe samochody i trasy - a nawet robić samemu, tworzyć zawodników komputerowych o różnych poziomach inteligencji; spolszczenia trzeba poszukać na necie, bo to na stronie nie działa; istnieje wiele stron fanowskich, także polskich, są także organizowane ligi, np. http://generally.com.pl/ - chyba największa w Polsce, 4 serie)

Highway Pursuit - http://adamdawes.com/windows/win_hpursuit.html (trochę trudniejsze, można strzelać w inne samochody lub rozwalić się samemu, ale dla dzieciaka może być frajda ;))

Wkradł się mały błąd :oops: powinno być: smash up derby http://www.miastogier.pl/galeria,pc,5187.html

może Revolt? dobrze poszukasz a frajda jest niebywała zapłacisz za nią najwyżej 20 zł

Pójdzie mi PES 10. :?:

Konfiguracje komputera macie w podpisie :slight_smile:

Z góry dzięki…

masz chyba jednordzeniowego procka?? i troche ramu za mało

hejka.

czy ktoś może wie gdzie znajde grę " klocki " jest to gra logiczna która standardowo jest dodana do linuksa ubuntu 9.10 chciałbym tą gre w wersji na windowsa viste/7

z góry dzięki za pomoc

Wszelkie gry rpg, które pójdą na takim komputerze : 2.53 ghz, 96mb grafiki 0.0 pixel shrader, 1gb ramu. Byle gry nie były z perspektywy 1 osoby.

Poszukuję gry w którą kiedyś grałem, kupiłem ją przez przypadek w jakimś markecie za małe pieniądze, coś około 10 zł. Gra polegała na tym aby połączyć punkt A z punktem B koleją-ułożyć między nimi tory. Co jakiś czas dochodziła nowa stolica i trzabyło ją podłączyć do układu. Poza układaniem linii, mieliśmy również za zadanie sterować całym ruchem. Gra raczej należy do tych starszych. Wydawnictwo jakieś małe.

Witam!

Szukam gry, gdzie się sterowało taką czerwoną kulką z buzią i ona zjadała takie chipy i trzeba było zbierać różnokolorowe spirale by przejść do następnego poziomu. Dziękuję za wszelkie propozycje. :slight_smile:

Może Burnout Paradise: The Ultimate Box, mój cioteczny brat (8lat) w nią gra. Gra jest całkowicie po polsku (napisy i lektor).

Poszukuje gier wyścigowych

chodzi mi o wyścigi ale w stylu burn out paradise,death race

wyścigi w których można eleminowac przeciwników poprzez spychanie na pobocze( takedowny)

oraz przy pomocy uzbrojenia(rakiety,karabiny maszynowe) w samochodzie

jakieś skróty,jazda poboczem ogólnie nie fair play

chodziło by mi o coś nowego (2000 rok do dziś)

oczywiście na pc

proszę o polecenie czegoś

ReVolt jest to gra w której ścigasz się samochodzikami na baterie i masz uzbrojenie petardy oszałamiacze itd. minus to słabe prowadzenie.

Wszyscy zadają pytania, mało kto odpowiada.

Bez obrazy Areh, ale bez sensu było usuwanie naszych tematów. :wink:

wielki turniej geograficzny

o To gra Którą poszukuje najlepiej do pobrania za free ;p

Poszukuję gier DEMO z obsługą Dx10.

Jakie są prawdziwe wymagania do harry potter i zakon feniksa oraz ksiaze polkrwi? Chodzi mi tylko o wyamagana ilość RAMu. Byłem na kilku stronach i zawsze były inne wym.