Połączenie smartphona z tabletem

Witam.

Poszukuję programu podobnego do sidesync 3.0. Niestety działa on tylko na telefonach i tabletach serii Galaxy, a tego wymagania nie spełniam. :wink: Najlepsze byłoby coś typu Teamviwer z możliwością łączenia dwóch urządzeń z androidem. Ewentualnie może być sama synchronizacja smsów z telefonu do tabletu (z opcją wysyłania ich z tabletu) Wiem o istnieniu Tablet talk, który służy do tego, tylko zazwyczaj działa on tak jakby chciał a nie mógł, wysyła smsy jak mu się podoba.

Pozdrawiam. :wink:

Poszukaj programu/aplikacji MyPhoneExplorer. Dawno nie szukałem tego programu, ale możliwe, że już daje opcję połączenia 2 urządzeń z Androidem. Kilka miesięcy temu dawał pełne opcje odnośnie łączenia Androida z Komputerem PC, lub kilku komputerów będących w tej samej sieci Wi-Fi. [program łączy się lokalnie przez wifi, w którym muszą być oba urządzenia] Ewentualnie możesz przesłać dane na PC i z PC na tablet.

My Phone Explorer - SMS - nie wysyla. Mam taki problem. Używam My Phone Explorer. Łączy telefon z komputerem świetnie, aktualizuje kontakty, rozmowy. Ale, piszę na komputerze SMSa i nie wysyła. Zmieniam sposób wysyłania wiadomości na telefonie (Android 7) na różne sposoby, również ustawiając My Phone Explorer jako sposób wysyłania wiadomości SMS. Nic nie daje. Proszę o pomoc