Problem Inny wygląd wyłaczania Laptopa

Witam :slight_smile:

Więc problem polega na tym , że od czasu odinstalowania antywirusa avast lapek wyłącza mi się inaczej tzn. nie w taki sposób jak powinien czyli zamisat tapety porzęgnalnej widzę okienko i tło czarne. Dodam że posiadam win XP i właśnie od tego czasu odinstalowania avasta mam ten problem :confused:

Z góry dziękuje za porady :slight_smile:

Pozdrawiam !

Wejdź w panel sterowania - konta i użytkowników i ustaw sposób logowania, aby używany był ekran powitalny.

tylko jak tam weszłem to te 2 okienka mam zaznaczone wieć nie wiem o co chodzi :confused:

A czy odinstalowałeś AVASTA za pomoca Avast Uninstall Utility w trybie awaryjnym ?

http://www.avast.com/pl-pl/uninstall-utility

Jeżeli nie, to zainstaluj go ponownie i odintaluj tak jak trzeba.

AVASTA nie da sie całkowicie odinstalować za pomocą dodaj/usuń programy.

tak tym programem odinstalowałem tylko nie w trybie awaryjnym tylko boję się że coś sknoce :confused:

wieć wiesz o co chodzi :confused:

We właściwościach połączeń sieciowych nie masz przypadkiem klienta dla systemu Netware" lub protokół "Protokół transportowy zgodny z NWLink IPX/SPX/Netbios?

no tak jest ten protokół … no i co dalej :slight_smile:

Odinstaluj.

nie moge pokazuje się jakiś błąd …

Trudno pomóc nie znając szczegółów…

Pokaż screen tego błędu, może być wrzucony na galerie forum http://forum.dobreprogramy.pl/gallery/category/20-zdj%C4%99cia-tymaczowe/

hehe jest plik tylko bedziesz se musiał go powiększyć w jakimś programie bo nie wiem jaki typ wybrać ;/

Wstaw w normalny sposób, tak aby było widać, a nie jakieś głupoty wypisujesz. Podaj link, nie będe przeglądał gdzie tam powrzucałeś gdzieś.

Jeśli ty nie będziesz się starał, to nie licz na skuteczną pomoc :?

dobrze przepraszam staram się :slight_smile:

To podaj link.

juz chwilka

Mówiłem, abyś wrzucił normalnie a nie jakąś miniaturkę w 15 krotnym pomniejszeniu.

forum.dobreprogramy.pl/gallery/image/6546-image/

Pokazujesz screena z kartą przewodową, a w zasobniku widzę że masz jeszcze połączenie bezprzewodowe. Sprawdź czy tam nie ma protokołu o którym mowa. Jeśli jest to usuń.

te samo okienko wyskakuje

Innych połączeń sieciowych już nie masz?

Zawsze pozostaje skorzystanie z przywracania systemu i cofnięcie do momentu, gdzie wszystko było w porządku.