Skocz do zawartości

r   e   k   l   a   m   a

Zdjęcie

Problem z drukarka HP 3650

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 juulii

juulii
  • Użytkownicy
  • 30 postów

Napisano 18.01.2005 - 17:59

Witam ostatnio wrzucilam do swojej drukarki nowy czarny toner. Pojawil sie problem... Zainstalowalam sterowniki, papier w drukarce jest, ale wciaz miga lampka na drukarce...Nawet nie chce wydrukowac strony testowej. Ktos ma pomysl jaki moze byc powod?

#2 detektyw

detektyw
  • Użytkownicy
  • 5273 postów

Napisano 18.01.2005 - 18:12

weź wyciągnij jeszcze raz toner i wsadź go z powrotem. Od nstauj stery i zainstaluj ponownie.

#3 JNJN

JNJN

Uczestnik HotZlotu

• Użytkownicy
  • 24473 postów

Napisano 18.01.2005 - 18:18

Kadridz kupiłeś napewno do tego typu drukarki,zabezpieczenia z niego zdjąłeś, może uszkodzony.

Na starym drukarka chodzi.

#4 Nemesis

Nemesis
  • Użytkownicy
  • 238 postów

Napisano 18.01.2005 - 18:19

powodów może być wiele. miałem podobny problem w swojej, też nie chciała drukować, przyczyną było to że za dużo dokumentów czekało na drukowanie, sprawdź to. czy zainstalowałaś nowy pojemnik z tuszem? przeprowadziłaś kalibracje drukarki?

#5 juulii

juulii
  • Użytkownicy
  • 30 postów

Napisano 18.01.2005 - 18:34

Toner napewno jest odpowiedni do typu drukarki. Proces kalibracji nie chce sie wykonac...No wlasnie jak sie instaluje nowy pojemnik?

#6 JNJN

JNJN

Uczestnik HotZlotu

• Użytkownicy
  • 24473 postów

Napisano 18.01.2005 - 18:50

W HP podnosisz pokrywe i wyjeżdza wózek z kadridżami,wyjmujesz czarny i wkładasz nowy.

Zdejmij zabezpieczenie z kadridza.

Posiłkuj się instrukcją do drukarka.

Załaduj papier do drukarki.
Po instalacji drukarka może od razu wykonać kalibracje i testy.

Poczytaj.

http://druknet.pl/forum/?tid=14

Czy przed wymianą kadridza drukarka działała.

Wypnij kabel drukarki z kompa podejrzewam że USB.
Sprawdz porty USB czy działają.
Odinstaluj drukarke i wyczyść folder drukarek ma być czysto,żadnej drukarki.
Użyj płyty CD instalacyjnej drukarki i opcji deinstalacji,restart kompa i podłącz drukarke włączoną i zainstaluj sterownik.

Jak nic podepnij drukarke do innego kompa i sprawdz jak to samo to serwis lub nowa.

#7 juulii

juulii
  • Użytkownicy
  • 30 postów

Napisano 18.01.2005 - 18:57

to, ze pojemnik jest juz wlozony do drukarki to jasne...myslalm, ze moze gdzies w systemie to trzeba jeszcze instalowac(o czym nigdy nie slyszalam), jesli chodzi o fizyczna instalacje to juz dawno jest zrobione- inaczej nie pisalabym, ze nie dziala...Sterowniki, papier itd wszystko robilam. Nic. Pozostaje mi sprawdzic na innym kompie co jest obecnie niemozliwe. No trudno. Dziekuje za podpowiedzi.

#8 Nemesis

Nemesis
  • Użytkownicy
  • 238 postów

Napisano 18.01.2005 - 18:59

No wlasnie jak sie instaluje nowy pojemnik?

powinien się sam zainstalować, pojawi się informacja że został zainstalowany nowy pojemnik z tuszem. w mojej wcześniejszej wypowiedzi troche namieszałem :oops: poczytaj tematy pomocy, otwórz asystenta drukarki i podręcznik użytkownika

#9 fiesta

fiesta

DYPLOMOWANY MODERATOR (Uczestnik HotZlotu)

• Moderatorzy
  • 19697 postów

Napisano 18.01.2005 - 19:41

Witam ostatnio wrzucilam do swojej drukarki nowy czarny toner

Z tego co widzę to namieszałeś w temacie topica. Ten model drukarki to drukarka atramentowa a ty piszesz o tonerze z który to pojemnik przeznaczony jest do drukarek laserowych. Więc sam już nie wiem :? :? :?
Czy pojemnik jest oryginalny czy kupiłeś jakąś podróbkę ??

lozauserbar.jpg