Skocz do zawartości

r   e   k   l   a   m   a

Problem z logowaniem sie do poczty o2

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 (gość)

(gość)
  • Goście

Napisano 18.12.2009 - 22:06

Witam.

Jak w tytule mam problem z logowaniem sie do poczty na stronie o2.pl.Na poczatku myslalem ze ktos mi zmienil haslo lecz nie zalozylem nowe konto i to samo.Po wpisaniu hasla i loginu wyswietla mi sie komunikat

Podczas łączenia się z bezpieczną witryną sieci Web (adres takiej witryny rozpoczyna się od https://) zawierającą elementy bezpieczne i niebezpieczne może pojawić się następujący komunikat o błędzie:
Otwierana strona zawiera zarówno elementy bezpieczne jak i takie, które nie są bezpieczne. Czy chcesz pobrać elementy, które nie są bezpieczne?

Kiedy naciskam "TAK" . "NIE" lub "Wiecej"

Wyskakuje mi komunikat ze podane haslo lub/i login sa nie prawidlowe

Zalozylem nowa pocze i dzieje sie to samo co zrobic?

#2 ptasior

ptasior

Uczestnik HotZlotu

• Użytkownicy
  • 1145 postów

Napisano 18.12.2009 - 22:14

Próbowałeś wyczyścić ciasteczka?
Jeżeli przewidziałeś cztery możliwe awarie i zabezpieczyłeś się przed nimi, to natychmiast wydarzy się piąta, na którą kompletnie nie byłeś przygotowany" [Murphy]"

#3 deFco247

deFco247
  • Użytkownicy
  • 11583 postów

Napisano 18.12.2009 - 22:15

Przede wszystkim jaka przeglądarka?
Próbowałeś poprzez inną?

˙ɯɐʃod ǝıu ǝıqos oʇ nʞɹɐʞ ǝʃɐ ˙˙˙ɾƎ

#4 (gość)

(gość)
  • Goście

Napisano 18.12.2009 - 22:52

Internet Explorer,a probowalem jeszcze przez Mozille

#5 stalesz

stalesz
  • Użytkownicy
  • 1716 postów

Napisano 18.12.2009 - 23:32

Który IE...6,7 czy 8 ? Jeśli 6 to uaktualnij do 8.

#6 sebos_krk

sebos_krk
  • Użytkownicy
  • 2398 postów

Napisano 18.12.2009 - 23:39

Już nie raz się spotkałem z problemami dotyczącymi logowania na tą pocztę. Jak Ci nie zależy na tym adresie to zmień sobie chociażby na gmail. Nie może być tak, że co chwilę są jakieś błędy w tak podstawowej usłudze jak usługa poczty e-mail. Więcej się człowiek nadenerwuje niż ma z tego pożytku :)
Zanim założysz nowy temat użyj forumowej wyszukiwarki lub zapytaj Pana Gugla. Znajdziesz tam rozwiązanie większości twoich problemów.