Problem z poczta w firefox

witam,

mam denerwujacy problem z firefoxem. Gdy wchodze na poczte wp.pl w swoj profil nie moge odebrac poczty. strona laduje sie nie w pelni, zreszta jest tez tak z innymi stronami, np. allegro, onet:/ o co chodzi? nie zawsze tak jest, strony z reguly normalnie sie laduja. tylko, ze teraz to trwa juz pare dni

mam Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.1) Gecko/20061204 Firefox/2.0.0.1. wczesniej mialem starsza wersje i tez tak sie zdarzalo. nie znam sie w ogole na przegladarkach. w IE strony wchodza normalnie.

osiem6 spróbuj reinstall FireFoxa.

Jak nie pomoże to daj logi. :wink:

reinstal nie pomogl log z hjt

Tak, tylko nie zapomnij po odinstalowaniu FF usunąć wszystkich ustawień programu,skasuj katalog:

C:\Documents and Settings\{user}\Dane Aplikacji\Mozilla\Firefox

Inaczej reinstalacja nie ma sensu.

Masz włączone akceptowanie ciasteczek?

osiem6 czysto. Radził bym wywalić BearShare i zainstalować np. wersję Lite.

Proponuję reinstall FF. :slight_smile:

KapRal_18 nie mam pojecia co to, jak i gdzie się wlacza cookies:/

krzychu13 to jest wersja BearShare Lite 5.2.5.1.

Złączono Posty : 24.01.2007 (Sro) 21:30

KapRal_18 nie mam pojecia co to, jak i gdzie się wlacza cookies:/

krzychu13 to jest wersja BearShare Lite 5.2.5.1. SrR zmielil mi juz kompa:)

W ustawieniach FF popatrz. :wink:

mam wlaczone ciasteczka i przechowanie az wygasna, cokolwiek to znaczy. zmienic cos z tymi ciasteczkami? a jak bym odinstalowal FF to jak moge zapisac zakladki, bo mam tam pelno stron?

osiem6 nie zmeiniaj.

Zapisz zakładki, a resztę usuń. Potem reinstall.

na razie pomoglo:D ale nie znalazlem tego folderu C:\Documents and Settings{user}\Dane Aplikacji\Mozilla\Firefox wiec go nie usunalem:/ i jak zainstalowalem od nowa FF to zakladki juz byly:| wiec czy problem bedzie sie powtarzal? dzieki wszystkim za odp

Jak narazie jest dobrze to nie powinien. Ale jak będzie problem to napisz.

nie znalazłeś bo jest ukryty, musisz włączyć wyświetlanie ukrytych plików w opcjach folderów.

ok jest ukryty ale juz nie ma folderu mozilla w dane aplikacji jest folder IE i czegos jeszcze tam. to dobrze, ze juz nie ma? bo mialem przeciez usunac :smiley: ?

Nieprawda w logu Trojan GG – rpcc.dll

O20 - Winlogon Notify: rpcc - C:\WINDOWS\System32\rpcc.dll 


HKLM\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\Notify\

<> rpcc\DLLName = "C:\WINDOWS\System32\rpcc.dll" [null data]

Sposób usuwania opisany tu.

chyba czysto log z hjt

Teraz już czysto. Możesz dać też Silenta.

ten sam problem co na poczatku, ale teraz dotyczy tylko strony sport.onet.pl z czym to sie wiaze ktos ma pojecie?

Złączono Posty : 26.01.2007 (Pią) 11:56

i znowu problem z FF tak jaj na poczatku, pomoze ktos?