Problem z wypakowywaniem, pobieraniem plików i z ucinaniem zdjęć

Siemka, jestem nowy na tym forum i założyłem konto, bo myślę że znajdzie się osoba, która zaradzi mi coś na dwa problemy, które bardzo uniemożliwiają mi prace z komputerem. Jeśli odpowiadasz na jakiś problem, proszę napisz przy nim numerek. 1. Z problemem tym spotkałem się nie dawno, bardzo utrudnia mi korzystanie z komputera. Mianowicie, pobierając jakiś plik, nie zależnie czy w rarze, folderze, nie pobiera mi jego całej zawartości, krótko mówiąc- plik ważący w rzeczywistości 25mb dla mojego komputera waży jakiś 1mb, nie wiem czy jest to problem internetu czy czegoś innego, ale po próbie wypakowania takiego, pobranego archiwum wyskakują mi dwa komunikaty: Otwierając archiwum: ! C:\Users-\Downloads-.rar: Nieoczekiwany koniec archiwum I następnie po próbie rozpakowania: ! C:\Users-\Downloads-.rar: Nieoczekiwany koniec archiwum ! C:\Users-\Downloads-.rar: Błąd sumy kontrolnej w pliku -/-. Plik jest uszkodzony ! C:\Users-\Downloads-.rar: Nieoczekiwany koniec archiwum Nie wiem co z tym zrobić, może ktoś z was miał taki problem i się z nim uwikłał, ja nie mam zielonego pojęcia jak się tego pozbyć. Dodam tylko, że przeinstalowywałem winrara i dalej nic. 2. Po raz kolejny od nie dawna mam problem z ładowaniem zdjęć, gdy wchodzę w jakieś zdjęcie lub forum, na którym umieszczone jest to zdjęcie nie ładuje się ono do końca i albo zostaje ucinane, albo spikselizowane. //Nie mam pojęcia gdzie to wstawić więc wstawiam tutaj.

Za pomocą jakich przeglądarek sprawdzałeś pobieranie plików ?

 

 

Odinstaluj WinRAR-a , zainstaluj 7-Zip:

http://www.dobreprogramy.pl/7Zip,Program,Windows,12559.html

Pobierasz odpowiedni z Wszystkie wersje.