Problemy z dzwiękiem i obrazem w programie skype

Witam.

Założyłem skype, nie miałem wcześniej z tym styczności,Po zainstalowaniu, założeniu konta dodałem znajomych. I jak nawiązuje połączenie to jest brak możliwości odebrania połączenia ponieważ program skype nie ma dostepu do karty dzwiękowej, i mikrofon nie działa. Podłączam sluchawki z micr. i połączenie jest realizowane, ale znowu pojawia się problem bo dzwięk jest przerywany(tak jak w komórce nie ma zasięgu) obraz jest zatrzymywany,obraz wideo pokazuje sie na 2-3sekundy i staje. Prędkość internetu Na speed test jest okolo 2mb. Fakt to internet mobilny, ale znajomi juz korzystali na skyp przez taki wlasnie internet. Co możecie powiedzieć na temat wyżej wymienionych problemów? dzieki, i pozdrawiam.

 

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

Rozumiem że rozmówca nie słyszy ani nie widzi Cię? Albo odwrotnie?

Rozmówca mnie widzi, ale nie slyszu. U mnie obraz sie pokaże na chwile i sie zatrzymuje, dzwiek jest przerywany.

https://support.skype.com/pl/faq/FA10328/jakie-sa-wymagania-systemowe-skype-a Przeprowadż rozmowę testową.

Rozmowa z “Echo” jest rozłączana(brak odpowiedzi). A jak już dojdzie do połączenia to przy 7 sekundzie dzwięk jest przerywany.