Przerzucanie bazy danych na inny hosting - limit 2mb

Witam,

phpMyAdmin nie nadaje się do backupu. Ten panel ma właśnie limit do 2MB. Do backupu bazy polecam Ci phpMyBackupPro.

Niestety nie za bardzo wiem jak się za to zabrać.

Rozbij plik SQL na 18 części :slight_smile:

To niemożliwe aby była taki limit, poszukaj w ustawieniach, albo pisz na helpdesk

Rozumiem, że masz już paczkę 35MB z kopią bazy. Jeśli tak, to na superhost instalujesz sobie pMBP. Wrzucasz przez FTP plik z bazą do katalogu exports w katalogu pMBP. Logujesz się do phpMyBackupPro, wchodzisz w import i na liście bedziesz miał swój plik z bazą. W celu przywrócenia bazy, klikasz import.

Możliwe, bo phpMyAdmin nie służy do backupu.

Powodzenia.

Przepraszam, ale co to PMB?

pMBP = phpMyBackupPro.

wrzuć plik.sql na serwer, napisz do helpdesku/admina do jakiej bazy mają to zaimportować i po kłopocie. ja tak na home.pl robiłem jakiś czas temu jak przenosiłem stronę.

 

albo sprawdź czy php na serwerze wykona 

 

$command='mysql -h' .$host .' -u' .$user .' -p' .$pass .' ' .$dbname .' < ' .$fle.sql;
exec($command);

Ok udało mi się wgrać bazę danych. Właściwie to zrobili to z heldesk z superhost. 

ale masz przecież napisane co jest nie teges.

 

Plik index.php nie może otworzyż  /includes/defines.php

 

ja joomli nie znam ale zmieniałeś coś w configu po przeniesieniu plików? Na pewno trzeba zmienić login/hasło/nazwę bazy i być może ścieżki do plików trzeba zmienić. Natomiast sprawdź czy defines.php istnieje w podanej przez PHP ścieżce i jakie ma prawa ustawione.

Ok strona działa :smiley: pliki do FTP się źle wgrały.