Przywracanie sterownika karty WiFi

Sobie nagrzebałem. Spodobał mi sie program Driver Booster 3.1, który znalazłem na dobrychprogramach.

Zainstalowałem i okazało się, że mam kilkanaście starych lub bardzo starych sterowników ( mam win 10 w najnowszej wersji ).

No to zgodziłem się na aktualizacje wszystkiego. Od tego czasu zaczęły się problemy z wifi. Zrywa mi nieustannie połączenia, Nie znajduje sieci ( a w pracy mam kilka do wyboru ). Masakra. Klikając na przywróć sterownik we właścicościach karty, nic się nie dzieje. Odinstalowanie i ponowna instalacja karty też nie pomaga. Macie jakieś pomysły?

Mam lapka Lenovo G700. Katra to Broadcom 802.11n

Całkowicie usuń sterownik Wifi i zainstaluj ten, który powinieneś mieć na płycie, wraz z zakupem routera.

Odinstalowywanie nic nie dało o czym piszę w poście wyżej. Po odinstalowaniu instaluje sie automatycznie jakiś sterownik ( używam opcji “Skanuj w poszukiwaniu zmian sprzętu” ).

Z routerem nic nie ma to wspólnego, bo to karta od wifi z laptopa, a nie z routera.

Laptop miał preinstalowany Windows 8. Płyty żadnej nie mam, bo pewnie instalka windy była ( jest ) na jakiejś partycji. Pewnie jak wyjdzie nastepna aktualizacja Win 10, to pobierze mi sie jak zwykle cały obraz systemu i zainstalują sie dobre stery. Te z programu Driver Booster ( REKOMENDOWANEGO !!! przez dobreprogramy.pl ) sa do bani.

Nie od dzisiaj wiadomo, że sterowniki pobiera się bezpośrednio ze strony producenta danego urządzenia, a nie polega na automatach pokroju Driver Booster. Te można użyć w ostateczności, gdy do naszego urządzenia nie można znaleźć sterowników na stronie producenta, ani szukając ich po identyfikatorze sprzętu.

No i dzięki.

Wszedłem na stronę broadcom’a i pobrałem oryginalny sterownik.

Mam nadzieje, że będzie ok.

w moim laptopie miałem podobnie driver booster zaktualizował kartę  sieciową bezprzewodową i zaczeły się problemy.Pomogło ściągnięcie sterownika z strony producenta laptopa spróbuj