Przywrócenie do stanu przed instalacją

Dzień dobry,

Witaj. A nie dodawali do zestawu jakiejś płyty aby stwierdzić jaka to była dokładnie dystrybucja linuxa ?

w dokumentach które dostałem mam jakiś swistek user license notice na którym jest napisane Linpus linux. nie wiem co to za system, ale jak spradzam w google to wychodzi na to, że to jakiś system z interfejsem graficznym.ja nic takiego nie miałem. tylko  czarne tło z jakimiś komendami,których nawet nie czytałem. pamiętam że było napisane linux. odrazu wszedłem do biosa zeby ustawic bootowanie z pena

ale przecież nawet jesli nie zgodzili by się na wymianę sprzętu, to jest gwarancja i wtedy serwis wymieni matryce! 

Z jednym badpikselem? Nie ma obowiązku. Są normy które określają ile takich uszkodzonych pikseli musi być żeby uznać to za uszkodzenie.

norma acera to 4 piksele:(

 

szczerze mówiąc, nawet nie pomyslalem zeby w dzisiejszych czasach trafiały się takie sztuki…no ale teraz już wiem,że przed kazzdym zakupem system na livecd i testowaniematrycy.

 

znalazłem tę stronę:

http://www.linpus.com/downloads.html

 

ale przyznam szczerze, że jestem w tych sprawach absolutnym laikiem> nigdy nie instalowałem linuxa,ani linpusa ani nic z tego srodowiska. czytałem na necie, że ludzie mieli jakieś problemy z formatowaniem dysku przy tym linuksie.nie chce bardziej nagrzebać, szczególnie, że informacji w internecie na ten temat bardzo mało.Ma ktoś może jakieś przydatne linki jak to zrobić?

informowałem sklep, że próbowałem instalować windowsa, ale mimo wszystko, trochę się boję,że do czegoś się doczepią

 

a chyba w pospiechu źle zrozumiałem problem… myślałem ze chodzi o piksel przez całą długość ekranu, w przypadku jednego badpoiksela masz racje - zasłonią się normami i nie wymienią :/ 

Nagraj sobie płytę lub USB z GParted i usuń wszystkie partycje.

Linpus jest darmowy i mogłeś go usunąć nic to się ma do sprzętu.