Pusta strona zamiast forum dobrychprogramów w Chrome

Witam,

 

na moim Google Chrome (przypuszczam, że najnowsza stabilna teraz) od pewnego czasu nie wyświetla się forum dobrychprogramów. Każda inna strona i każde inne forum już tak. Zamiast forum wyświetla się całkowicie pusta strona. Oczywiście adBlock wyłączony, dodatki przejrzane i nie wiem co można by jeszcze zrobić (oprócz reinstalacji), zresztą pojęcia nie mam co takiego miałoby mieć to forum, aby Chrome go nie ogarnął.

 

Pozdrawiam, bartek_m0

Oczywiście wyczyściłeś cache i ciastka?

Tak.

Też tak mam, ale tylko na tablecie. To jakiś błąd w kodzie. Pobierz Ccleaner i wyczyść ciasteczka itp.

Pójdź w drugą stronę, próbowałeś włączyć adblocka ? Od pewnego czasu “widuję” tutaj reklamy które powodują wykrzaczanie się chromowego flasha

Najnowszy Firefox, jak i Chrome, sypią błędami (białe strony, czarne itd). Jak w Firefoxie, tak i w Chrome można wyłączyć przyspieszenie sprzętowe. O ile w Firefoxie wyłącza się to w opcjach zaawansowane, ogólne, to w Chrome w ustawieniach na dół Pokaż ustawienia zaawansowane, system i tam jest Kontynuuj działanie aplikacji w tle, oraz Użyj akceleracji sprzętowej, gdy dostępna. Obie te opcje powinny być odznaczone. W końcu - restart przeglądarki.

Adfender nie obciąża Chrome.

 

Co do ccleanera, to Chrome i inne przeglądarki skutecznie ukrywają część ciasteczek przed wyczyszczenia. W google dużo o tym, jak wyczyścić wszystkie ciasteczka w konkretnej przeglądarce.