Sony CDX M700R Słaba jakość dzwięku Audio CD

Cześć, mam radio samochodowe SONY CDX M700R odkąd kupiłem radio, każda płyta jaką wrzucę,gra licho tzw. są szelesty,płytki bas itp. aż uszy bolą…próbowałem ustawić w ustawieniach radia ale nic z tego, radio tzw tuner gra czysto, wyrażnie i jest bas, poprostu tak jak być powinno.

Może radio jest wadliwe, albo jeśli to stary model to już tak ma. U siebie mam w aucie SONY CDX-GT424U z pilotem, usb, aux, mp3 i z kolei jest na odwrót, radio gra w gorszej jakości niż płyta czy pendrive, ale tak ma być.

Sprawdź kostkę z tylu jak to nie pomoże to sprawdź podłączenie kabli przy głośnikach. Na naszych polskich drogach od dziur mogła się kostka albo kable glosnikowe poluzowac

Stary model z 2003r.

Może i być tak może, ale wątpie w tamtych czasach to był majstersztyk, więc chyba kupie płyte czyszcząca albo rozbiore i przeczyszczę laser…w moim technicsu z 2001r cd gra rewelacyjnie… jak poczynie jakieś kroki dam znać :wink:

Problem rozwiązany!

Kupiłem płyte czyszczącą EMTEC, włączyłem ją z 5 razy i było słychać że dzwięk coraz bardziej się poprawia jakościowo.

Polecam płyte czyszcząca firmy EMTEC, a tobie Longhorn2009 może by było warto włożyć taką płyte do twojego radia, może by pomogło :wink:

Pozdro!

Pomogłoby - chyba zmatowić soczewkę. Płyty czyszczące są przeznaczone do sprzętów hi-fi gdzie soczewki są szklane nie plastikowe.

Nie wiem czy kiedykolwieg widziałeś taką płytę, mają dwa cięnkie włoski, które nie mają możliwosći nic uszkodzić… poczytałem troche złych opinii o takich płytach że niszczą itp, ci którzy pisali, chyba nigdy nie widzieli na oczy…cóż mi pomogło ;]