Spadki fpsów w każdej grze

Witam. Dziś rano zainstalowałem Skyrima. Od tego czasu pojawiły się spadki fpsów. Każda gra działa dość dobrze przed pierwsze kilka minut np. World of Tanks mam na początku koło 80 fpsów i po chwili spada do 25 a czasem i mniej niż 10… I to w dosłownie każdej grze tak mam a laptop do najgorszych nie należy. Przeskanowałem system, jakieś 3 wirusy ununąłem ale wciąż jest ten problem… Prosze pomóżcie bo zaczyna mnie to drażnić!

Program HD Tune http://www.dobreprogramy.pl/HD-Tune,Program,Windows,12177.html

Sprawdzałeś, jakie masz temperatury podzespołów podczas grania?

Test zrobiony HD Tune i HWMonitor

Dobrze by było, żebyś pastę termoprzewodzącą wymienił w najbliższym czasie. Masz spadki fps w grach z tego względu, że temperatury są troszku wysokie.

Dysk niestety posiada uszkodzone sektory. Przenosisz laptopa/wymachujesz nim podczas pracy? WD’ki są bardzo dobre, jednak zawsze stawiam na serię Scorpio Black. Pytam się jedynie z ciekawości. :wink:

 

Odnośnie problemu, procesor się dławi/dostaje czkawki, po prostu się przegrzewa. Jest dokładnie tak, jak napisał Pawelek. Układ chłodzenia do przeczyszczenia oraz do wymiany pasta termoprzewodząca. Polecam Gelid GC-Extreme.

Hej,

Pokaż jeszcze screen z programy CrystalDiskInfo. Obawiam się, że dysk będzie do pilnej wymiany.

Pozdrawiam,

Dimatheus