Spolszczenie Kings Bounty The Legend

Witam,jak w temacie, czy wie ktoś z was skąd można pobrać spolszczenie do tej gry ?? Bardzo prosiłbym o linka.

P.S. Dzisiaj wyszła z polskimi napisami.

Proszę o wyjaśnienia na PW.

Tymczasowo zamykam.

Wyjaśnione.

Ja również przyłączam się do tej prośby. Jeżeli toś ma proszę o jakiś link!

Pozdrawiam

Piratom nie pomagamy :twisted:

EDIT:

Sorry, ale rzadko się zdarza “od wujka z anglii”… Ale nie będzie spolszczenia… Do takich gier nie ma…

Może byś się tak trochę wstrzymał z tym twoim językiem, co ?? !!

Gierke miałem już bardzo dawno od wujaszka, tylko że po angielsku, a chyba pobranie spolszczenia to nie piractwo, przecież nie ściągam pełnej gry z torrenta. Znowu mam kupować gierkę za 100 albo więcej żeby mieć polskie napisy ?? Piractwo wg mnie to ściąganie pełnych gier, filmów, muzyki itp.

Przemyśl dwa razy zanim coś napiszesz i nie obrażaj !!

Racja…

Spolszczenie powinno pojawić się w kilku najbliższych tygodniach. Gra dopiero co się pojawiła na polskim rynku ( Polska: 24 października 2008), więc jedynie co możecie zrobić to czekać i sprawdzać google.pl

Witam,

Spolszczenie King`s Bounty: Legenda

okl_kingsBounty_Okl.jpg

SPOLSZCZENIE DOPASOWANE DO WERSJI:


- King`s Bounty: The Legend [ENG] [PSC TEAM UP]

- King's Bounty: The Legend [SKULLPTURA] 


(Prawodpodobnie pasują do innych wersji w których jest folder LOCALIZATION!)


Pliki pochodzą z polskiego DEMO i nie tylko.


W Spolszczeniu przetłumaczony został Interfajs, nazwy przedmiotów i ich opis, czary,

menu, wszystkie questy by Alamo41, oraz około 80 początkowych dialogów. 


Dodatkowo znajdują się w nim 2 pliki z czcionkami, oraz 4 pliki z polskim lektorem 

dotyczące wstepu do gry.



1. Wejdz do katalogu "?\King's Bounty The Legend\sessions\base\LOCALIZATION" i zmień nazwę

   folderu "eng" na np. "eng_org" aby zachować oryginalne pliki.

2. Skopiuj katalog "eng" do katalogu "?\King's Bounty The Legend\sessions\base\LOCALIZATION"

3. Otworz plik "?\King's Bounty The Legend\data\data.kfs" za pomoca WinRara:

   - Podmien pliki:

   - "font.f" i "font.cfg"

   - "intro_speech_1.ogg", "intro_speech_2.ogg", "intro_speech_3.ogg", "intro_speech_4.ogg"

3. Milej gry po polsku :)



Spolszczenie by torzba! Pozdrawiam

Poniżej zamieszczam link do częściowego spolszczenia gry!

http://rapidshare.com/files/159274547/kb.pl.torzba.rar

Spolszczenia na koncie PREMIUM! miłego grania, jak będę miał czas to może zabiorę się za tłumaczenie pozostałych chatów chyba, że ktoś chce pomóc.

Pozdrawiam

Witam. Mam problem z 3. Otworz plik “?\King’s Bounty The Legend\data\data.kfs” za pomocą WinRara:

  • Podmień pliki:

  • “font.f” i “font.cfg”

nie chce mi tych plików podmienić ? nie wiem czemu, na kilka sposobów próbowałem ale nie powiodło się, cały czas wyskakuje błąd nie można zmienić nazwy?

proszę niech ktoś napisze jak to trzeba zrobić albo co robię źle ?

Witam,

Wiec nadszedl długo oczekiwany moment przez wielu :smiley:

http://rapidshare.com/files/161189322/King_s_Bounty.SPOLSZCZENIE.Pomor_torzba.part1.exe

http://rapidshare.com/files/161205378/King_s_Bounty.SPOLSZCZENIE.Pomor_torzba.part2.rar