AV na jave-jest taki?

Witam, mam pytanko:

1.Jest jakikolwiek AV na jave?

  1. Czy G-Data 09 wykrywa wirusy pod jave? tzn. jak podłącze komórkę pod kompa i przeskanuje komórkę z wirusem w javie, G-Data wykryje wirusa?

ostatnio jak podpiąłem SEK800i koleżanki pod kompa i przeskanowałem g-datą pliki w telefonie to wykryło 2 wirusy które usunąłem więc chyba tak ale takie pytanie i szybką odpowiedz uzyskasz pisząc tu :arrow: helpdesk@gdata.pl

aha, czyli raczej wykrywa, a to drugie pytanko, czyli jest jakiś av na komórkę na jave?

Wykrył wirusa, który znajduje się już chyba na każdym pendrive, a więc też w telefonie jeśli był wcześniej podłączany do komputera. Wirusów w javie jest na prawdę mało i bardzo trudno je złapać.

tylko że nawet jak złapiesz to trzeba go uruchomić :wink: sam się nie włączy, to nie system operacyjny :stuck_out_tongue:

Dodatkowo trzeba akceptować zmiany w plikach, więc trzeba być idiotą, żeby złapać wirusa na telefon z softem. Więc niema antywirusa na Jave.

dziękuje za pomoc, pytanie stąd, że ściągam różne programy na komórkę z neta i wiecie, myślałem, że coś można złapać…