Cała nowa prawda o DP. (czyli jak Ban dają dla niewygodnych)

Panowie no w końcu pełnie mamy, a to zawsze na niektórych jak widać źle wpływa

Przewietrz się chłopie :smiley:

A z tym powyższym to nawet się zgadzam( po uprzednim prze konwertowaniu tego na polski :slight_smile: )

Jak pisałem wcześniej - wystarczy że redakcja dp pójdzie na komendę i złoży odpowiedni wniosek :slight_smile: Nazir nagle się okaże kim jest naprawdę :slight_smile:

Ta, tylko że niepełnoletniemu nic praktycznie nie mogą zrobić :stuck_out_tongue:

Była kiedyś sytuacja z wandalem na Wikipedii. Ponieważ miał dynamiczne IP (Neostrada), były problemy z jego zbanowaniem. Administracja pisała na abuse TPSA, jednak ISP nic z tym nie robił. Skończyło się na tym, że zablokowane zostały anonimowe edycje i rejestracja w regionie łódzkim (zablokowano całą podsieć IP). Odblokowali dopiero, kiedy TPSA zareagowała (poinformowała o fakcie rodziców delikwenta i odłączyła na dobę Internet).

Tutaj w skrajnej sytuacji może skończyć się podobnie.

Oto co ten spec napisał na GG (a więc o czymś takim jak XMPP raczej nie słyszał):

Bez komentarza.

Coś takiego mi wpadło w przegladarkę :smiley:

http://windows7.pcworld.pl/ocena/dzial. … &sort=data

Szacun dla chłopa.

Jezu to juz przestaje być zabawne…

Kiedy ten kabaret poleci do kosza :?: :razz:

Jedyne co mnie boli to brak pola ip pod avkiem. Składnia podobna, tylko udaje, że kobieta ?? :stuck_out_tongue:

Już nie wiem czy się śmiać czy płakać ;]

@drobok IP w tym konkretnym przypadku to tylko formalność. Multi-konta to pikuś w porównaniu do multi-płci i multi osobowości :smiley:

Vectra , tylko czekam na możliwość udowodnienia Ci że Ty i ten pokrzywdzony przez los dzieciak Nazir to ta sama osoba.

No i od kiedy w N.Y. City US jest możliwość korzystania z dostępu do sieci poprzez polskich operatorów (Play). Co ciekawsze, nasz “bohater” także łączył się przy pomocy tego operatora i także niezbyt poprawnie potrafił pisać po polsku.

@Areh

http://www.dobreprogramy.pl/Internet-Ex … arz_782552

wyniki dla dobreprogramy Mswin :smiley:

Łukash , dziękuję, to wystarczy.

Kolejne konto naszego trolla, a jak wiadomo, regulamin tego zabrania.

logo-n , a może rozwiniesz swoją wypowiedź? Jakieś przykłady? No i co oznacza skrót DB?

No i bardzo dobrze że jest cenzurowane bo przynajmniej jest ład i porządek na forum…

A mi tak przyszło na myśl ,czy tego typu osobowość nie jest przypadkiem w pewnym sensie niebezpieczna(paranoja chyba mi się udziela :smiley: ) ,wiecie jak to jest na świecie… Ktoś się pokusi o portret psychologiczny ? ( :smiley: )

Nazir kiedy jeszcze trollował pod pseudonimem WinLin, wysłał kilka obelżywych maili na adres redakcji. Tak się składa, że na tym samym koncie email miał także założony profil na FB i, co piszę z przykrością, nie jest rozbestwionym szczawikiem, a dorosłym facetem. I przez dorosły nie mam wcale na myśli dwudziestolatka. To przykra sytuacja, że taki stary byk poświęca tyle energii na psucie krwi ludziom w sieci.

Dorosły wiekiem, nie oznacza, dorosłego społecznie. Cóż, przykład idzie “z góry”, pełno takich widać nawet wśród osób publicznych, nie ma to jak ktoś się zapatrzy na wątpliwej jakości przykład.