Co z tym gg?

Czemu nie da sie wysylac obrazkow przez gg ??

Co Ci “fachowcy” znowu narobili ??

To cale gg zaczyna mnie ostro IRYTOWAĆ :? najlepiej by zrobili jakby caly ten komunikator szlag trafil 8) Wtedy ludzie przeszli by na WP, TLEN< AQQ i wkoncu bylby spokoj i nie bylo by tyle problemow z tym dziadoskim gg :?

Teraz zablokowali obrazki, niedlugo pliki i rozmowy glosowe a na koncy pisanie wiadomosci aż wkoncu umrze smiercia naturalna :jupi:

A teraz wracam do tematu. Co jest z tymi obrazkami ?? :?

tech@gadu-gadu.pl - zazwyczaj odpowiadają wciągu 24 godzin

To nie wina komunikatora Gadu-gadu,ale całej sieci GG.Mam konnekta i nie mogę do nikogo wysłać obrazka(ŻADNEGO :!: )ani Konnekt > gg ,ani Konnekt > Konnekt.

A jaki komunikat wyskakuje ci jak niemożesz wysłaać obrazków bo najprawdopodobniej obrazek jest zaduży chyba że masz taka sytuacje że jakiś gościu na GG wysyła ci jakiś swój obrazek a ty niemasz go zapisanego i łapiesz za ten obrazek i przenosiszw pote tekstowe i wtedy obrazka niebędzie widać :!:

A czy ja napisalem ze jakis komunikat sie pojawia ??

Ja napisalem ze nie moge wyslac ZADNEGO obrazka !!

A ta druga opcja która podałem :?:

jak byście używali AQQ to by żadnych problemów nie było(w tym tego tematu! :stuck_out_tongue: )AQQ nie ma sobie równych!

Nie rozumiem jej :lol:

Złączono Posta : 12.03.2006 (Nie) 21:00

Po pierwsze OT-ujesz, a po drugie to sie mylisz 8) Na AQQ tez nie dziala 8) I co łyso Ci ?? :twisted:

coś znowu pewnie popsuli , też nie moge wysłać niby wysłałem a nie dochodzi, wogóle to nieraz widomości tekstowe nawet nie docierają , nieraz to sie naprodukuje z pisaniem a potem okazuje sie zamiast do odbiorcy poszlo w galaktyke , niestety ale technicy z gg milczą ,

Mi odpisali:

Śmiech na sali :lol: :lol: :lol:

A ja myślałem że tylko ja mam takie problemy.

Od wczoraj wysyłam od siebie z AQQ do jednej osoby na GG co jakiś czas po kilkanaście obrazków i nic do niej nie dochodzi.

Domyśliłem się że z tym GG jest coś nie tak ale nie myślałem że wszyscy mają taki problem.

To Gadu-Gadu to jedna wielka pomyłka.