Czy można wygrać z Netią?

Jeśli Spot i Player są parowane a zapewne tak jest to na pewno ten drugi leci osobną paczką :slight_smile:

Więc “Czy można wygrać z Netią?” - jak widać można :smiley:

A ja, NAIWNA, mysłalam, że to juz koniec! Dostałam odpowiedż o nastepującej treści:

Dobry wieczór Panu,

dziękuję za kontakt z Netią.

Odpowiadając na Pana wiadomość proszę o zamknięcie zgłoszenia, jeśli zgadza się Pan z odpowiedzią pracownika.

Pozdrawiam serdecznie

Piotr Skoczylas

Konsultant Contact Center

I moja odpowiedź:

Szanowna Pani Piotr! !!

Proszę najpierw PRZECZYTAĆ o co chodzi w zgłoszeniu I KTO ZGŁASZAŁ, zamiast wklejać szablon odpowiedzi, pożyczony np od KOLEGI o imieniu Monika lub od KOLEZANKI imieniem Paweł! Życzę miłego dnia, (po wizycie u odpowiedniego specjalisty)! Dysponuję adresami DOBRYCH KLINIK i mogę Pani udostępnic kontakt! !!

Dodane 02.08.2012 (Cz) 21:02

To już chyba koniec moich przygód z Netią (mam taką nadzieję) :smiley: Mam internet i TV. Wszystko działa! Pańcia z Netii zaproponowała mi następującą rekompensatę: 2 miesiące TV i 4 miesiące internetu za darmo! Jutro zgłosi się kurier po „sklonowany” sprzęt (router i dekoder). Dziękuję forum za pomoc, cenne rady i wsparcie :smiley: Oto konkluzja i odpowiedź na pytanie: Z Netią można wygrać =D

Szczerze Tego Ci życzę :-D, ale … to jest netia - więc bądź czujna.

Ja po swoich perypetiach z netią doszedłem do wniosku, że tej firmie nie chodzi tylko o wyłudzenie pieniędzy, ale głównie o to żeby zgnoić człowieka, żeby poczuł się zerem i żeby mu pokazać, że jakiekolwiek zasady: uczciwość, prawość, nawet zwykła logika nie istnieją. To wszystko jest jakąś dziwną, dla mnie szarego człowieka nie zrozumiałą polityką firmy netia :frowning: Nie będę opisywał swojej “przygody” - bo na szczęście temat ten jest już prawie zamknięty. Napiszę tylko, że ja niestety walkę z netią przegrałem - po około trzech miesiącach poddałem się i rozwiązałem umowę, zapłaciłem nawet za to karę, ale opłacało się - za głupie około 200 zł uwolniłem się od nich :lol: :lol: :lol:

Burdel na kułkach za 2 dni minie miesiac a ja dalej nie mam neta od nich co to ma byc na dodatek zgubili umowe musialem podpisywac 2 to jest jeden wielki burdel