Darmowa telewizja on-line

https://internetowa.tv/channel/polsat-play/

https://internetowa.tv/channel/polsat-play/ Aby oglądać telewizję musisz mieć konto Internetowa. Zarejestruj się już dziś, to potrwa mniej niż 30 sekund!
Masz tam konto? Wykupywać trzeba premium, jak to często spotyka się?

Filman od miesiąca nie działa już.
Jeśli macie telewizję i Internet w Vectrze: www.tvonline.vectra.pl

Czy ktoś jeszcze tu zagląda?

Hejo.tv, polska, darmowa telewizja internetowa”…
W rzeczywistości powinna się nazywać:
C.uj nie tv, c.uj nie darmowa!!!

Wykupiłem „Premium” w marcu tego roku i NIE MA DNIA bez problemów z odbiorem tv, czy też z Ich tzw. VOD…
Telewizja nagminnie się zawiesza, często występuje brak synchronizacji wizji z fonią…Każdy nadchodzący weekend, to potencialna porażka - „serwer Londyn działa>serwer Cloud działa>serwer Hosta hejo.tv ERROR…W kilku przypadkach pojawiał się komunikat m.w.” Brak komunikacji z internetowa.tv", co dla mnie oznacza, że to odszczep tejże internetowa.tv
Te same przypadłości wykazuje VOD, brak kilku/kilkunastu kanałów. Czesto podczas zerwania emisji pojawia się komunikat " Brak połączenia z internetem ", gdy na sąsiedniej karcie wszysko śmiga!
Nie ma znaczenia przeglądarka, dedykowaa aplikacja, cz też KODI. Nie ma też znaczenia, czy ja oglądam za granicą czy żona w Polsce…(usługa dostępna na dwa urządzenia)
Mieszkam od kilku lat za granicą, jestem tu sam, jestem po wypadku komunikacyjnym i dostęp do polskiej telewizji jest dla mnie bardzo ważny…
Tym wpisem chcę ostrzec potencjalnych abonentów hejo.tv przed pochopnym wyborem…
I jesze jedno, internetowa.tv robi to samo…

Pozdrawiam, Piotr.

Chcesz, prześlę Ci plik na priv, który otwierasz programem VLC Media Player, sprawdzisz sobie. 4 miesiąc już tak oglądam tv:


Przestałem już oglądać na necie, bo albo wykupuj premium, albo serwis znika.

Dzięki za odzew.

Jasne, że chcę. Będę wdzięczny jeśli pozwoli na bezstresowe oglądanie transmisji sportowych, Jaka to melodia, czy Jeden z dziesięciu. O Discovery nie wspomnę. Pozdro, Piotr.

Spoko, wysłałem Ci wiadomość.

Działa jedynie na tym odtwarzaczu (VLC)?

Tak, jedynie na VLC. Na innych mi nie pykło.

Dzięki za info.

Cóż, telewizja internetowa, podobnie jak i internetowe radio wymaga po prostu dobrego łącza. Inaczej się tnie.

I nie chodzi tylko o prędkość „modemową” czyli ostatniego odcinka a o czas wędrowania pakietów ze źródła do odbiorcy. Jeżeli pakiet obija się przez setkę serwerów po drodze to nie ma siły aby był tak szybki jak sygnał z satelity. A jeżeli jeszcze z tego samego łącza korzysta kilka osób to…

Ja zrezygnowałem ze słuchania radia internetowego właśnie z tego powodu. Kiedy wszyscy sublokatorzy zaczną sobie oglądać filmy albo prowadzić wideorozmowy to trudno żeby nie cięło.

Nigdy nie mam i nie miałem problemów z radiem internetowym. Tam są tak małe wartości przesyłania danych (mierzone w kilobajtach), że trzeba mieć naprawdę jaskiniowy internet by mieć z tym problem. Z telewizją tak samo. Na łączu 30Mb/s wszystkie kanały w FHD bez zacięcia.

Wymóg VLC może leży w dziwnych kodekach transmisji.