HotZlot 2008 - organizacja dojazdu

Tak, na 99% będzie to Gdynia Główna.

Pozwole sie wtracic w sprawie dojazdu - pociagi pospieszne nie zatrzymuja sie na stacjach pomiedzy Sopotem a Gdynia, tak wiec Gdynia Glowna jest stacja koncowa w 3miescie. Jezeli bedzie komus potrzebna jakas pomoc w Gdyni z checia jej udziele i nie wazne czy w tej loterii uda mi sie trafic pelny los

Tu nie ma żadnej loterii - wystarczy się zarejestrować. W tamtym roku też były obawy, że miejsca rozejdą się w kilka minut, tymczasem spokojnie jeszcze następnego dnia można się było zarejestrować :wink: Będzie naprawdę bardzo dużo miejsc dla wszystkich chętnych, więc z tą loterią to bez przesady…

jestem spokojny jak najbardziej i z checia skorzystam z mozliwosci jaka dajemi lokalizacja spotkania :lol:

a do Władysławowa pociągiem też można dojechać. Będzie bliżej. Ja również mam problem z transportem bo z Katowic pociąg jedzie i przy tym są 2-3 przesiadki… i trzeba czekać ok 1godz. na następny pociąg… Wie ktoś czy są bezpośrednio jakieś busy z Władysławowa do Jastrzębiej Góry?

O czym Ty piszesz…jakie problemy…jakie przesiadki…wsiadasz w ten pociąg którym sporo ludzi pojedzie…dojeżdżamy bezpośrednio do Gdynii a tam Nas już zabiera zlotowy autokar i dowozi na miejsce.Na powrót napewno też coś znajdziesz.

pociaghr0.jpg

właśnie to znalazłem w innym temacie. Sprawdzałem głównie transport do Władysławowa. Nie wiedziałem o podstawionych autokarach przez DP, jednak już dokształciłem się, jestem na czasie jeśli chodzi o ten temat. Przepraszam za zamieszanie.

Wychodząc dworca PKP skręcamy w prawo i po lewej,

po skosie widać zielony dworzec PKS - 5 min. drogi.

Bilet kosztuje 3,50 - autobus jedzie ok. 15 min.

Wysiada się na drugim przystanku w Jastrzębiej Górze - na żądanie.

Między pierwszym a drugim przystankiem mijamy po lewej Drejka.

mam pytanie czy ktoś oprócz mnie będzie jechał ze Szczecina pociągiem?? bo tak to może moglibyśmy się umówić na dworcu i zarezerwować dla siebie wspólny przedział w wagonie :wink:

Ja jadę ze Szczecina i też pociągiem.

ja też mam najlepsze połączenie z mojego miasta do szczecina a ze szczecina do gdyni, wyjazd ze szczecina pociągiem jak patrzyłem mam o 06:00

Ktoś zabiera się z Kotliny Kłodzkiej?

Wybieram sie autem na zlot (o ile zdążę sie zarejestrować) i z pewnoscia bedzie razniej w wiecej osob pojechac :smiley:

Zrzutka na bajure i jazda.

Chetnie moge sie zabrac czyims autem i dorzucic sie do paliwa.

pzdr

ktoś z Żar i okolic jedzie na zlot i zaznaczył opcje wcześniejszy nocleg ?

i ma zamiar jechać tym połączeniem ? :smiley:

dffffib0.png

Przyjazd do Gdynii 14:37…wtedy już zlotowy autokar dawno odjedzie…czyli dojazd do Jastrzębiej Góry Was czeka na własną rękę.

zaznaczyłem przy rejestracji że przyjeżdżam w czwartek, razem z administracją was przywitam na miejscu :lol:

z tego co sprawdzałem PKS Wejherowo odjeżdża z Gdyni spod dworca PKP o 15:50 i kieruje się do Karwi przez Jastrzębią górę |:)

ale kurka jaki tani bilet.

Ja to z Lublina mam koło 70 zł za normalny ;/

Madafaker , tam jest 4.09, więc dzień wcześniej :slight_smile:

edit: bądź co bądź masz taniej, a z podobną ilością km :slight_smile:

cena akurat jest źle podana bo bilet normalny na tej trasie kosztuje koło 50zł a ulgowy coś koło ~30zł :]

Katowice - Gdynia

666km - cena biletu normalnego 64zł

ulgowy - (-30% na legitymację szkolną, studencką itp). 44zł 80gr

http://rozklad-pkp.pl/bin/query.exe/pn? … ConId=C1-1

Przy czym można kupić od razu bilet powrotny na niedziele i w takiej opcji podróż jest jeszcze tańsza. Bilet obowiązuje przez całą niedzielę.

UWAGA!

Rejestracja miejsc ON-LINE na pociąg:

https://bilet.intercity.pl/irez/

Korzystając z okazji chciałbym też jeszcze raz prosić aby być na miejscu (w ośrodku) maksymalnie do godz. 14:00 (rejestracja na miejscu będzie odbywać się w godzinach 12:00-14:00). Uwaga ta nie dotyczy oczywiście cytowanego postu ponieważ steemm przyjeżdża dzień wcześniej - kieruję ją do wszystkich, którzy planują przyjazd 5 września.

Warto też przypomnieć, że na stronie HotZlot.pl, w sekcji “Jak dojechać” znajdują się lista sugerowanych połączeń kolejowych dla osób, które chciałyby skorzystać z bezpłatnego autokaru dla uczestników Zlotu.

Zdajemy sobie sprawę, że z niektórych rejonów kraju dojazd jest uciążliwy ale dlatego właśnie w tym roku wprowadziliśmy możliwość zakwaterowania dzień wcześniej (z której skorzystał właśnie m.in. steemm) aby te uciążliwości maksymalnie ograniczyć.

Chciałbym podkreślić, że przyjazd po godz. 14:00 prowadzi do wielu komplikacji i bałaganu ponieważ wtedy już rozpoczną się sesje i cały program Zlotu. Dlatego też jeszcze raz prosimy o wyrozumiałość i dostosowanie się do godzin rejestracji. Organizacja tego spotkania to olbrzymie wyzwanie i będziemy wdzięczni za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu całości :slight_smile:

jeszcze takie pytanko mam, orientuje się ktoś ile może jechać pks na trasie Gdynia - jastrzębia góra, lub ile to kilometrów jest ?