HotZlot 2013 - organizacja dojazdu

może coś w tym roku - typu janosik

Chyba mam pomysł jeśli ktoś byłby zainteresowany zapisem trasy na mapie.

Dajcie mi jeden dzień żebym z kimś porozmawiał :slight_smile:


Chętnie zabiorę się z kimś z Poznania :slight_smile:

@ziggurad

Zapis trasy to nie problem, trudniejszy jest wybór aplikacji, która by to fajnie przedstawiła.

Autoguard :slight_smile:

DjLeo w zeszłym roku spotkaliśmy się na trasie :slight_smile:

U nas prawie komplet z zeszłego roku - nie wiemy jeszcze tylko co z Mańkiem czy mu się uda czy się nie uda wylosować.

Rejestrowanie trasy:

Autoguard + mytracks + coś tam w zeszłym roku było od googla z pingowaniem czy jakoś tak (Axles powinien pamiętać).

Można liczyć na etykiety tak jak w zeszłych latach na szybę, maskę czy cokolwiek innego?

@deepone

No tak na trasie się spotkaliśmy, mamy nawet wspólną fotkę. Co do etykiet to pewnie ktoś jakieś zrobi :slight_smile:

gowain na pewno nie zawiedzie i przygotuje po raz kolejny ciekawą wlepę HotZlotową

Z tego co mi wiadomo to gowain pracuje nad tym :wink:

Trzeba ogłosić, że samochodem na zamek bez “wlepy” się nie wjedzie, to każdy przyklei :slight_smile:

Prawdopodobnie będę jechał swoim autem z Zielonej Góry, więc mogę kogoś zabrać - tylko ostrzegam ze mnie kierowca żaden i nie gwarantuje dojazdu do celu w jednym kawałku :P.

Jeśli ktoś nie ma środku transportu, lub nie chce żałować sobie trunków- można pociągiem- na niektórych trasach np. Katowice- Wrocław w promocji “Bilet relacyjny” w jedną stronę to 39.90zł więc niewiele. Na stronie TLK więcej info :wink:

Ja jadę z Pszczyny ;-D

@up to już lepiej mieć transport pod sam zamek za praktycznie tę samą kwotę i nie martwić się o to że się spóźnisz na autokar :slight_smile:

Ale niestety trzeba szukać, i tak ten temat ożyje po losowaniu więc jeszcze wszystko przed nami :slight_smile:

Witam

Startuje z Krotoszyna (woj. Wlkp.) - prawdopodobnie przez Rawicz taką trasą http://hotzlot2013.skroc.pl - dla potrzebujących start może być z Kalisza lub Ostrowa Wlkp., a po drodze mogę zboczyć :slight_smile:

Zasady proste:

  1. nie palimy

  2. klima jest

  3. muzyka dowolna, poza oczywistymi skrajnościami :wink:

  4. nie będzie tłoku, maks dwie osoby zabieram

  5. prawdopodobnie będę wracał w poniedziałek, ale kwestia do dogadania :wink:

  6. cena symboliczna 15 zł :slight_smile: w jedną stronę - w obie 20 :wink:

oprych zostajesz na dłuższy termin czy podstawowy?

na dłuższy :slight_smile:

Czy wracając masz Wrocław po drodze, czy jednak jakaś lepsza szybsza trasa? Jak przez Wrocek to będę zainteresowany wstępnie miejscówką do Wrocławia jak się w końcu zdecyduje na transport do 3miasta.

W razie czego dopisuje się do kolejki jak będzie miejsce (tylko do Wro - dalej dam radę PKP)

W zasadzie jeśli ktoś nie skusi się na obie strony, to mogę Was chłopaki do Wrocka podrzucic, bo w zasadzie to tylko 15 km różnicy dla mnie, ale pierwszeństwo mają Ci, którzy zgłoszą się na transport w obie strony. Jakby co pamiętam o Was panowie :slight_smile:

Faust poczekaj jeszcze trochę, bo myślę, że Poznań wystawi silną ekipa, więc całkiem możliwe że ktoś będzie jechał autem

Do mam z kim jechać, gorzej w drodze powrotnej :slight_smile:

Ja chętnie się podłącze jak będzie ktoś jechał z Warszawy z opcją na dzień dłużej :wink:

@drobok- a masz miejsce wolne, można by się w katowicach dobrać ? :stuck_out_tongue: pewnie, że samochodem lepiej :slight_smile: