Jak sprawdzić zastrzeżony numer?

Ktoś mi ciągle puszcza sygnałki z zastrzeżonego numeru. Czy jest możliwość sprawdzenia jaki to numer, bo to już mnie denerwuje mocno…

nie ma takiej możliwości

Jest jedna opcja ale wiąże się to z wizytą na komisariacie, bo tylko policja ma prawo zażądać od operatora danych nawet zastrzeżonego numeru. Ale to tylko w sytuacjach jeśli obawiasz się że to jakaś poważna sprawa itp.

Cóż trudno… temat jest zamknięty…

A spróbuj odrzucić połączenie jak ta osoba będzie dzwoniła. Może przyjdzie sms od operatora z jego numerem (że ktoś próbował się dodzwonić itp).

Chodzi ci o usługę Kto Dzwonił tak myślę… odrzucałam, ale nic nie przychodziło niestety… cóż, powiedziałam kilku znajomym, żeby mi nie puszczali z zastrzeżonego i na razie mam spokój…

możesz zadzwonić do biura obsługi i poprosić o biling i ci przyślą

Ale i tak nie będzie tam wykazu ‘głuchaczy’ :slight_smile:

nie da sie

Hmmm…jest jeszcze jedna opcja…jesli masz numer w Plusie i dajmy na to ze ten zartownis ma numer w plusie…daj mu cynk zeby zadzwonil na twoj koszt…wtedy nie ma bata numer ci sie wyswietli…chociaz nie wiem czy sie cos zmienilo…bo jak ja z tym kombinowalem to dzialalo…no i jak masz juz numer to daj komus swojego fona takiemu kto ma powazny meski glos…i niech sie zapyta z kim ma przyjemnosc…a jak nie da rady to postraszyc policja…moze byc??

Dobry pomysł… wypróbuję :slight_smile:

puszczanie komuś kilka razy dziennie sygnałów tez jest poważną sprawą bo narusza jej spokój. masz prawo żądać działń od policji a właściwie od porkuratury w celu ustalenia numeru bo masz prawo wtedy wytoczyć tej osobie sprawę nie z urzedu ale prywatnie

Na razie ucichło… mam jeszcze jedno pytanko: mam znajomego za granicą (ma kartę z Vodafone) i kiedy puszcza mi sygnałka, to pokazują mi się dziwne numery, np 3333 czy 1015. Dlaczego tak się dzieje??

Moze taki ma on numer…ale w sumie znam przypadki nawet po sobie jak ktos dzwonil do mnie z numeru 5555 :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 16.11.2007 (Pią) 17:47

W sumie masz racje…ale ile takie cos kosztuje…do mnie dzwonili nawet o 3nad ranem po 20 razy sie zdarzalo…ale mialem filtr polaczen wlaczony…wiec nawet nie słyszałem sygnalu…ale pisalo (20)Zastrzeżony

on nie ma takiego numeru :o

moze poprostu bład sieci

Złączono Posta : 17.11.2007 (Sob) 13:35

jesli masz fona w plusie to napisz do nich maila BOK@plusgsm.pl i opisz caly problem…moze im uda sie go rozwiazac

Wielkie dzięki za pomoc :wink:

sorry ze cie do BOK-u odsyłam…ale nikt nie ma na to wpływu…jak juz wspominalem to do mnie brat dzwonil ktoory jest za granica i wywietlil mi sie numer 5555,a to przeciez jest numer zeby konto doładowac

Spróbuję z tym mailem… może da radę

Ej tak sobie myśle…jesli jest geolokalizacja adresów IP…to ciekawe czy jest Geolokalizacja…numerów telefonow…i tych zastrzezonych tez…z taka roznica ze zeby dowiedziec sie o polozeniu kogos kto dzwnoni z zastrzezonego…podpieac w tym czasie nasz telefonik…i niech intruza namierza po sygnale…nie zrobi analize…z ktorych odbiornikow w miescie odbira sygnal i wyjdzie taki trojkat…i nim znajduje sie polozenie dowcipnisia…co wy na to???