Mail z wirusem

dostalem maila od j.sobolewski@gratka.pl

w ktorym znajduje sie link do strony ktora zawiera wirusa niewiem jakiego ale zawiera mam avasta i skaner dostepowy wyswietlil komunikat o wirusie na tej stronie. podajcie do znajomych znoff jakis palant jaj sobe robi wrrrrrrr ps. nie wiedzialem za barzdo gdzie to umiescic wiec wrzucilem to tutaj

:shock: :shock:

Może zmienisz nazwe tematu

O co w ogóle Ci chodzi bo nic nie zrozumiałem ?

teraz moze byc :slight_smile:

to zwykle ostrzezenie :stuck_out_tongue:

Aaa…

A to przypadkiem nie jest po prostu jakiś spam?

I skąd ta osoba zna twój adres ?

a wcale nie musi znać, to pewnie jakiś palant sie zabawia, puścił anonimowego maila, a programik zajął się resztą [tzw. łańcuszek :)]

żadna nowość. Ja codziennie dostaję po kilka załączników z wirusami

:lol:

Ktoś cię nie lubi :smiley: :x

no tak sie sklada ze mi sie przytrafilo to pierwszt raz :stuck_out_tongue: jescze maila z wirem nie dostalem czyzbym mial szczescie ??

Ja też jeszcze nie dostałem maila z wirem :stuck_out_tongue:

Zawsze musi być ten pierwszy raz :stuck_out_tongue:

a czy znasz tego goscia bo jak nie to jest zasada że sie nie otwiera takich nieznanych :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Damian tak jak napisał Pysiu nawet jeśli bym dostał taką wiadomość a bym nie wiedział od kogo to bym ją od razu wywalił 8)

No w to nie śmiem wątpić,ale mowa była o samym fakcie otrzymania :slight_smile:

też mi sensacja :slight_smile:

w ciągu dnia otrzymuję kilka podobnych maili :slight_smile:

najczęściej “nadawcą” jest ktoś z forum - zaznaczam, że nie jest to atak z mojej strony na fiestę , ale ostatnio trzy maile przyszły od niby-fiesty i zawierały różne niespodzianki :smiley: :smiley: oczywiście antywir usunął zawartość :stuck_out_tongue: z resztą nawet od siebie dostałem już maila z robalem :rotfl:

nie otwierać i tyle :!:

Ja mam pełno takich “rewelacji” na skrzynce ostatnio, nie podaję publicznie swojego adresu… Polecam lekturę http://www.nospam-pl.net

a ten w podpisie :roll: :?

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

DUCH adres w “image’u” nie jest wyłapywany przez roboty etc.

Wystarczy zamiast @ wpisać (at) i też będzie dobrze. :smiley:

A z kąd mamy wiedzieć czy przysylane do nas e-maile mają viry?

http://www.nospam-pl.net

Zdrowy rozsądek, nie otwierać wiadomości od nieznajomych etc. ;]