Nie mogę wysłać wiadomości na gg

Mam wielki problem :frowning: Gdy otwieram okno rozmowy gg i coś napisze to nie mogę tego wysłać ;/ wyślij tak jakby nie było, a jak wciskam enter to tez nie wysyła ;/ i po chwili gg się wiesza. Dzieje się tak tylko na moim koncie ;/ Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem ;/

Może czas wypróbować jakiegoś innego klienta GG, np. Konnekt :slight_smile:

Konekt jest nie wygodny, stare przyzwyczajenie do gg :slight_smile: ale spróbuje.

Wiecie co może być tego przyczyną???

Reinstal gg może coś pomoże :slight_smile: a ja ze swojej strony moge polecić AQQ. gg to ■■■■ :smiley:

a ponowna istalacja gg nie pomaga? a skoro już proponujecie inne komunikatory to ja polecam Mirandę - łatwa w obsłudze, bardzo dużó wtyczek i niezawodna

Po odinstalowaniu GG wyczyść rejestr… I zainstaluj ponownie…

Jeśli nie pomoże to polecam AQQ lub Tlena(ten posiadam, jest wygodny)… Z GG też używam…

przeinstalowalem i dalej nie działa ;/ na konekcie wszystko jest ok, ale on wydaje się nie wygodny.

Zrób tak jak ja napisałem… Powinno działać…

Może to wina syfu. Skanowałeś system?

spróbuj mirandy a już nie bedziesz chciał wracać do gg :wink:

Odinstalowałem wyczyściłem rejestr i dalej nie mogę wysłac wiadomości ;/ spróbuje tą mirande

Pomoc Techniczna - 24 h mail: tech@gadu-gadu.pl

Jest całkowicie darmowa.

miranda jest ladniejsza od konekta, ale gg lepsze :stuck_out_tongue: pozostaje mi format C ;/ na wszystko dziala,

ps: jak zachować wszystkie zakładki w mozilli, żebym po formacie mial je znowu???