Nie można skasować płików w kwarantanie G Data Internet Security

Seba nie mam oryginalnego G Data bo mam go z KŚ a co do Windowsa to także kłopot, gdyż spiratowałem system za ciężkie pieniądze, które otrzymałem za moją krwawicę szumnie zwaną pracą. Dziękuje Bogdan za linka może kiedyś mi się przyda w innym problemie bo w tym mi nie pomógł. Moje utrapienie rozwiązałem przez odinstalowanie i ponowną instalację programu, a więc temat do zamknięcia.

Seba umiesz czytać między wierszami - a co do Windowsa to także kłopot, gdyż spiratowałem system za ciężkie pieniądze, które otrzymałem za moją krwawicę szumnie zwaną pracą. - Polecam wczytać się w tekst np. poczytaj czym jest krwawica. Jak przeczytałem (KŚ ma legalne oprogramowanie z reguły) to spadłem z krzesła proszę o jakieś dowody na potwierdzenie swoich słów i zakończmy na tym, bo coś TROLLujesz.

Nie wiedziałem, że się mówi “spiratować” xD A samo KŚ (Komputer Świat), to wiadomo, że tam są programy i dają też pełne programy do kolekcji. To są te magazyny o programach z dołączonymi płytami, co można kupić. Prawda ?

Czekam na odpowiedź (KŚ ma legalne oprogramowanie z reguły) bo jak wielu już tu zauważyło sam nie wiesz co piszesz.

PS Trzeba myśleć co się piszę i brać odpowiedzialność za swoje słowa.

Już odpowiedziałem na to pytanie. KŚ inaczej Komputer Świat ma w sprzedaży swoje tzw. prenumeraty nawet w kioskach czy innych sklepach (to takie magazyny o oprogramowaniu - jakbyś nie wiedział) i do nich dołącza płyty z programami (w tym pełne wersje z licencjami) do danego magazynu. A to "z reguły, to tylko literówka.

Np. to :
https://literia.pl/komputer-swiat-9-17

A teraz co to znaczy “spiratować” ?

Na pewno to był czysty instalator G-Daty. Jedynie pewnie można było aktywować przez miesiąc od wydania pisma (do doczytania w sekcji jak aktywować klucz / program i do kiedy), a potem okazja przepada

Dziwne ludzie wciąż mogą na kluczu od Windows 7 instalować 10, nawet jak nie zrobili czasowo aktualizacji.
Postawił bym czystego Windowsa 7/8/10, a na problem z aktywacją to bym męczył pomoc Microsoftu.

Ale wiesz, że:

Nie akceptujemy:

  • Naruszania praw autorskich
  • Nie pomagamy użytkownikom, którzy mają problem z nielegalnym oprogramowaniem

https://forum.dobreprogramy.pl/faq

Przecież pisałem. KŚ inaczej Komputer Świat. Nawet w kioskach kupisz ich magazyny. Oni udostępniają programy demo, trial, darmowe czy nawet pełne płatne z licencjami na jakiś okres na płytach załączonych do magazynów. Chyba, że ściągasz gdzieś na lewo. Nawet na stronie KŚ można sobie kupić prenumeraty/magazyny.

Skoro masz ciężko zarobione pieniądze, to po co piracić ?

Teraz mi nie wmówisz, że trolluję albo nie wiem co…

1 polubienie

Radek68 czytaj między wierszami napisałem że nie mam Oryginalnej G Daty bo mam go z KŚ a także który pirat kupuje system za pieniądze które otrzymał za pracę.

PS Klawiatury nie mam oryginalnej a także myszki - głośników - monitora - podkładki.

Temat do Zamknięcia bo problem został rozwiązany, jeżeli moderator go nie zamknie to ja sam zamknę przestając odpowiadać.