Norton Antivirus czy Kaspersky

stara technologia , nawet aktualizacje nic nie dadzą i nie odnowią go :stuck_out_tongue:

wiem dlatego nie polecam tej wersji nortona!!

Złączono Posta : 17.04.2006 (Pon) 14:07

(wogole nie polecam nortona)zamula kompa i tyle

Tzn Wiesz… Wszystko zależy jakiego kto ma kompa. Jeśli masz dość silną maszynę z prockiem min. 1.5 i 512 Ramu to Norton ci się sprawdzi natomiast jeżeli ktoś ma słabsze parametry to nie polecam. Ale ja i tak wolę Kaspra :slight_smile:

http://www.symantec.com/region/pl/product/sop_nav_requirements.html

Minimalne wymagania systemowe:

Wymagania Kasperskiego :

Microsoft Windows 98/Me


    * Microsoft Internet Explorer 5.5 SP2 lub nowszy 




    * Procesor Intel Pentium 150 MHz (lub kompatybilny)

    * 32 MB pamięci RAM

    * 50 MB wolnego miejsca na dysku twardym 


Microsoft Windows NT 4.0


    * Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 6a lub nowszy

    * Microsoft Internet Explorer 5.5 SP2 lub nowszy 




    * Procesor Intel Pentium 150 MHz (lub kompatybilny)

    * 32 MB pamięci RAM (zalecane 64 MB)

    * 50 MB wolnego miejsca na dysku twardym 


Microsoft Windows 2000 Professional


    * Microsoft Internet Explorer 5.5 SP2 lub nowszy 




    * Procesor Intel Pentium 150 MHz (lub kompatybilny)

    * 64 MB pamięci RAM (zalecane 96 MB)

    * 50 MB wolnego miejsca na dysku twardym 


Microsoft Windows XP Home Edition/Professional


    * Microsoft Internet Explorer 5.5 SP2 lub nowszy

    * Service Pack 1 lub nowszy 




    * Procesor Intel Pentium 300 MHz (lub kompatybilny)

    * 128 MB pamięci RAM (zalecane więcej)

    * 50 MB wolnego miejsca na dysku twardym

wg. mnie 1 zamula czyli norton a 2 jest płatny też lipa a darmowe antywiry nie są złe w połączeniu z zaporą (nie myśleć o Windowsowej)a ps Kaspersky nei jest wcale taki zaaajefajny i idealny :wink: wiem że taż przepuszcza wirki i nie kiedy jak otworzymy niejaki folder bez dostępu do neta wyskakuje alert bum wirus ? skąd sam chyba sie nie stworzył :stuck_out_tongue:

zbycho87pl tylko porównując np. jeden z lepszych darmowych - Avast - do Kasperkiego ten pierwszy wpada dość blado. Jednym słowem płatne są (w większości) dużo lepsze od darmówek.

jakoś nikt nie wspomina o bardzo dobrym antywirusie McAfee , wprawdzie tutaj mało znany ale baaardzo dobry

no tak ale po co przepłacać :stuck_out_tongue: Jeśli takowego Avasta dobrze skonfigurujesz do tego uaktualniasz ciągle baze wirów do tego masz zaporę i jak już ktoś powiedział rozsądek to nie muszisz ujmować sobie z kieszeni kapuchy

Poprostu koniec ze stronkami xxx :stuck_out_tongue:

PS. i tak każdy będzie chwalił to co ma :wink:

więć ja chwalę Bitdefender IS 9 :smiley:

I tak jeszcze dodam że żaden antywir nie daje 100% bezpieczeństwa ;]

Moim zdniem Kaspersky

Dokładnie :] też sie zgodzę przede wszystkim rozsądek

jakoś się u mnie nie sprawdził … zamist usuwać wirusy które miałem na dysku to on blokował dostęp użytkownika do tego pliku , a co by było gdybym odinstalował Bitdefendera i zostawił jakieś groźne wiry na kompie ?

byłoby wielkie kaaabuum :wink: :lilangel:

No to jednak polecam Avasta :wink:

który jest tylko dobry. Niestety smutna prawda. Avast dużo traci do komercyjnych i płatnych produktów Kasperskiego czy Symanteca. A głównym powodem tego odstawania jest nakład gotówki na produkcję tych programów.

Założyciel tematu przez 4 miesiące już i tak wybrał dla siebie AV.

zbycho87pl Myszak pamiętajcie, iż nie rozmawiamy tutaj o tym czy avast jest dobry, a

Według mnie Kaspersky to jeden z najlepszych antywirusów, testowałem różne, ale i tak zawsze wracałem Kasperskiego :mrgreen: :stuck_out_tongue:

Kaspersky <----POLECAM! :smiley:

A jak wiadomo, można deliberować nad tym który lepszy cały czas, nic nowego nie wnosząc… Wszystko, co wartało napisać, zostało napisane…

P.S. Jeśli autor będzie miał jakieś wątpliwości co do tego tematu, proszę o kontakt przez PW