Problem z GG

Od kilku dni strasznie spowalnia mi gg. Jak go uruchamiam to wszystko jest ok jakieś 3 minuty a potem nie da się już nic robić. Nie widać liter jak pisze, wszystko się wlecze.

Mam ad-aware i spybota, skanowałem nimi ale to niewiele pomaga.

Co to może być za problem i jak go usunąć ?

Jaka wersja GG :?:

próbowałeś przeinstalować?

:roll: :roll:

Wersja GG 6.0 [build 142], nie próbowałem przeinstalować.

to spróbuj i wywal folderki z documents$seetings :arrow: nazwa konta :arrow: dane aplikacji :arrow: gadu gadu

i z program files też wywal co zostanie :stuck_out_tongue:

odinstaluj program, usuń katalogi po gg, wyczyść rejestr, zainstaluj tą samą wersję jeszcze raz

Odinstalowałem gg i zainstalowałem ponownie.

Podczas logowania pyta mnie o hało do serwera…hmm co to było za hasło…kurcze nie pamiętam.

Gdy klikam przypomnij, wychodzi mi żebym wpisał swojego majla, potem odczytał kod i przepisał go. Gdy wpisuje ten kod, pojawia się napis, że podany adres nie jest taki sam, jak podany w czasie rejestracji.

Wpisuje swoje 2 adresy i 1 brata i za kżdym razem to samo.

Jak można odzyskać to hasło do serwera ? I co robić jak się go nie odzyska ?

Napisz do administracji gadu-gadu:

tech@gadu-gadu.pl

Haslo odzyskane.

Ale nie poprawiła się zbytnio szybkość działania gg. Jest lepiej niż było ale wciąż bardzo wolno :frowning:

Może jakiś trojan? przeskanuj sobie komputer.

Przeskanowałem kompa jeszcze raz ad-aware i spybotem. Sprawdziłem tez Nortonem, znalazł jakieś wirusy i je usunął.

Teraz gg chodzi w miare dobrze ale jednak nie jest to szybkość mistrzowska. Jednak da już się w miare normalnie pogadać.

I jeszcze korzystając z okazji mam takie pytanko.

Na stronie Msn messengera pisze takie coś:

"Używając kamery internetowej, podczas wymieniania wiadomości możesz wysyłać swój obraz w czasie rzeczywistym. Jeśli nie masz kamery internetowej, ale mają ją Twoi znajomi, możesz ich widzieć.

W głównym oknie programu MSN Messenger kliknij przycisk Kamera internetowa podczas wymieniania wiadomości z kontaktem.

Postępuj zgodnie z wyświetlonymi instrukcjami.

Sprawdziłem to i nie zobaczyłem nikogo.

Czy żeby tak pogadać muszą być kamery u mnie i drugiej osoby ?

Iro23 kamerę musi mieć jedna osoba.

może w ustawieniach nie masz zaznaczonej jakiejś opcji :wink:

Być może nie mam zaznaczonej jakiejśc opcji. Tylko teraz pytanie, jaka to opcja?

Ja nie mam kamery internetowej, ma ją druga osoba.

Jak klikam na ustawienia kamery internetowej, to pisze mi że nie mam kamery i nic się nie da zmienić.

Natomiast w opcjach>osobiste, mam zaznaczone…zezwalaj innym na zobaczenie, że mam kamere internetową…Spróbuje to usunąć i sprawdzić czy działa.

Czy to są właśnie te ustawienia czy jest jeszcze coś innego co musze zmienić ?

Złączono Posta : 02.01.2006 (Pon) 14:24

Sprawa jest taka. Ja nie mam kamery, ma ją 2 osoba.

Podczas rozmowy włączyłem na ikone kamery. U mnie pojawił się czarny obraz, nic nie było widać tylko czarne tło. Natomiast u niej pojawił sie jej obraz.

Czyli podsumowując ja nie widze nic,

ona widzi swój obraz.

I teraz jak zrobić żebym ja ją widział ?