Szukasz reklamy, piosenki, filmu? Pisz tutaj!

NIE ODDYCHAJ (2016) ?

nie, niestety to nie ten film - w tym co go szukam facetowi w głowie roił sobie że organizuje przyjęcia, że ma przyjaciół itp. a on był po prostu psycholem - cała akcja toczy się w domu.

„Kevin sam w domu” :smile:

2 polubienia

już myślałem że ktoś wie - główni bohaterowie są dorośli - dzieci brak - dobry żart

Dziwne, bo właśnie obejrzałem film wskazany przez @Bradlee „The perfect host” i zgadza się w stu procentach z Twoim opisem.
Psychol właśnie organizuje fikcyjne przyjęcie, gdzie bawi się z wyimaginowanymi gośćmi na oczach uwięzionego i dręczonego złodzieja…goście są obecni jedynie w jego łbie…
Widocznie, jest jakiś inny bardzo podobny…

1 polubienie

Aż żal byłoby nie podzielić się tym odkryciem

1 polubienie

Tak jak w opisie szukam tytułu oraz wykonawcy tego utworu. Będę wdzięczny za jakikolwiek trop :slight_smile:
PLEASE HELP ME, DOES ANYONE KNOW THIS AMAZING SONG!!!....??? - YouTube

1 polubienie

Shazam niestety nie wyszukuje.

Jeszcze można sprawdzić SoundHound (midomi.com) ale on ma gorzej zazwyczaj od Shazam.

Potem to może: WatZatSong.com | Let the community name that song! jak da się tam tak długie próbki wstawiać.

Być może po słowach da się znaleźć w Google.

Szukam piosenki przed roku 2004, pamiętam teledysk tej piosenki tylko taki mały fragment gdzie młoda kobieta jeździła na skuterze był to skuter chyba koloru różowego.
To był gatunek muzyka chyba dance albo pop.

Jaka nazwa tego utworu lub koncertu?
klik

Za krótkie. Shazam nie rozpoznał tego.

Spodziewałem się tego, mój smartfon też nie rozpoznał :confused:
Dla tego zapytałem tu. No trudno, dzięki za dobre chęci :wink:

Tutaj masz zajawki z ostatniego i poprzednich lat z Boom Festiwalu w Portugalii.

https://boomfestival.org/boom2023/media/boom-radio/boom-2022/

Jak przesłuchasz to może znajdziesz ten set.

2 polubienia

Szukam tytułu piosenki z radia z supermarketu dino Oto fragment tekstu „Choć zostań ze mną robi sie ciemno a ja nie lubie sie bać Choć zostań tu ze mną poczuj ten zapach i smak JAK W TEJ PIOSENCE Z PRZED LAT” Wiem tylko że śpiewa kobieta

To?

Witam czy ktoś z państwa wie jaki tytuł ma piosenka na napisach końcowych film fuks dwa :slightly_smiling_face:

Zapytaj Assytenta Google Rozpoznawanie, jaki utwór jest odtwarzany w pobliżu - Android - Asystent Google - Pomoc albo skorzystaj z aplikacji Shazam