Wkurzająca reklama

Te reklamy googla między postami mnie wkurzają (mam zainstalowanego adblocka który likwiduje samą reklamę ale i tak ramka googla między postami pozostaje).

Widziałem już wprawdzie takie rzeczy ale były one widoczne tylko dla niezalogowanych a po zalogowaniu już ich nie było.

Zróbcie tak aby reklamy googla były na forum widoczne tylko dla niezalogowanych to będzie dobrze.

Paranoja, inaczej określić nie mogę. W takim razie po co by były te reklamy?

WooQash , nie neguję samego umieszczania reklam ale to że umieszcza się je w taki sposób aby uprzykrzyć ludziom życie.

Po kiego robi się dla reklamy ramkę której nie da się usunąć mimo że nie problem usunąć samą reklamę w niej umieszczoną.

Ja widzę coś takiego:

27917949.th.png

Takie umieszczanie reklam zwyczajnie mija się z celem.

Właśnie powinny być same reklamy, które uprzykszają ludziom używającym adblocka życie, albo coś typu masz adblocka to dodaj do wyjątków, albo płać ;] serwis traci na ludziach z takim podejściem i jest zmuszany dawać więcej reklam dla osób nie korzystających z takiego syfu. Ja dp mam w wyjątkach bo nie ma żadnych krzaczastych reklam i jakoś mi to nie przeszkadza :stuck_out_tongue:

Nie mam adbloka i nie mam zamiaru używać, a ci którzy używają niech płaczą.

o i to mnie właśnie denerwuje image_id: 3510 kto to wymyślił?

Mnie bardziej denerwuje twój avatar niż ta reklama.

Idąc dalej tym tokiem myślenia to niedługo kupując samochód będzie się dostawało z wylakierowaną reklamą bo producent albo dystrybutor ma umowę z jakimś reklamodawcą i jak ktoś będzie chciał samochód bez reklamy to będzie musiał dopłacić z przelakierowanie…

Ja jestem temu przeciwny, zmuszanie do oglądania reklam których się nie chce oglądać i których nie da się wyłączyć to naruszenie prawa do swobody wyboru.

A tak poza tym to o ile wiem to reklamodawcy tacy jak google płacą tylko za przekliknięcia w reklamę a nie za samo jej wyświetlanie więc to czy widzę reklamę czy tylko ramkę po niej czy też i tej ramki nie widzę nic nie zmienia bo i tak nie klikam w reklamy.

Więc zmodyfikowanie ramki w ten sposób aby można było zablokować całą ramkę a nie tylko reklamę nie wpłynie w żaden sposób na finanse strony.

Jak tak bardzo się martwicie o budżet DP to klikajcie po kilka razy w każdą reklamę…

Chwila, a kto Cię zmusza do korzystania ze strony http://www.dobreprogramy.pl? Chcesz tu “przebywać” to musisz się dostosować do tego jak strona wygląda i jakie reklamy zawiera. Masz udostępniony dostęp do programów, informacji, wiedzy i płacisz za to oglądając reklamy a swoje informacje i wiedzę “udostępniasz” w poradach całkowicie za darmo.

Administracja DP w żaden sposób nie musi Ci ułatwiać usuwania reklam, bo to nie jest w jej interesie.

Nie podoba się to nikt Cię tu na siłę nie trzyma.

Jest też inne wyjście - załóż forum i nie dawaj wcale reklam lub takie, które bardzo łatwo można usunąć Forum charytatywne - dokładaj do niego ze swoich pieniędzy, które zarabiasz gdzie indziej.

Podobne jest z Allegro - niejeden sprzedawca na np. grupach dyskusyjnych dotyczących allegro narzeka na różne zasady i prowizje - a kto go zmusza do sprzedawania na allegro? Nie ma tam prawie wcale reklam - jest prowizja, nie chce prowizji - niech idzie np. na “Świstak”, a że klientów mniej… coś za coś.

Ale w zamian dostaniesz np. zniżkę 10% na zakup lub bezpłatną obsługę serwisową przez dodatkowe 5 lat po skończeniu gwarancji. Nie będziesz chciał reklamy to będziesz miał pojazd bez tych dodatkowych “gratisów” Coś za coś.

Na interes administracji DP to wcale nie wpływa bo i tak reklamy w tej ramce nie ma - zostaje tylko nikomu nie przydatna denerwująca ramka.

Decyzję pozostawiam administracji ale sama ta ramka nic im nie daje…

To by nie był już gratis ani zniżka jakby to było w standardzie tylko dopłata za usunięcie reklamy…

Mnie i wielu innych ta ramka (z reklamą czy bez) w żaden sposób nie denerwuje, bo nie ma prawa mnie denerwować. Jak mnie zacznie denerwować to zmienię forum. Tak samo jeśli pojawię się “Lubię to” - albo się z tym pogodzę (w co wątpię) albo zmienię stronę na inną, gdzie być może tego nie będzie.

Ale w czym problem? idziesz do innego sprzedawcy, który ten model sprzedaje bez reklamy w cenie jak z reklamą lub kupujesz inny model/markę. A jeśli chcesz akurat ten model i od tego sprzedawcy… coś za coś.

Powiem Ci, że masz tupet, a najdziwniejsze jest to, że sobie z tego nie zdajesz sprawy, jakoś mnie ta ramka nie martwi :stuck_out_tongue:

Genialny wywód, porównanie do samochodu byłoby trafne gdybyś nam płacił, niestety żadnego wpływu od Ciebie nie odnotowaliśmy. Za samochód płacisz, za korzystanie z serwisu nie. Twoje rozumowanie powala na łopatki :smiley: Mogę Ci zagwarantować jedno, nie zrobimy nic aby życie z adblokiem było przyjemniejsze :stuck_out_tongue:

W 100% popieram Cebulę :slight_smile:

Nie no jak czytałem co Ty scripter1 wypisujesz ,to normalnie oczy przecierałem ,nie dowierzając temu co widzę .Zdumiewająca jest też Twoja logika… Cebula , dobrze to określił ,tupet…- zakrawający na bezczelność.

Ciekawe jak kolega wymądrzający by utrzymał taki serwis z własnych pieniędzy, bo czy tak ciężko zrozumieć że za darmo nic nie ma :slight_smile:

Szanowny kolego adminie, jakoś nigdzie nie zauważyłem aby gdzieś na stronie była sugestia aby wpłacić wam jakąś dotację (a szukałem, może powinniście to rozważyć) ani też nie wiem w jaki niby sposób moglibyście w obecnym układzie powiązać jakąkolwiek wpłatę z konkretnym użytkownikiem…

Najwyraźniej wiele osób ma problem ze zrozumieniem co czytają więc powtórzę że nie neguję samego umieszczania reklam ani też zarabiania na nich.

Nie miałbym też nic przeciwko temu aby DP zrobiło tak że po dokonaniu przez użytkownika wpłaty/dotacji przez jakiś czas by mu się te reklamy nie wyświetlały (może powinniście to rozważyć).

Dobrze rozumiem że utrzymanie serwisu kosztuje i niechże se będzie reklama na górze strony lub na dole lub z boku ale nie powinna być ona między postami bo to mocno utrudnia czytanie wątka.

Jak szukam na forum np. rozwiązania jakiegoś problemu to taka reklama między postami tylko dekoncentruje i wkurza - niech będzie gdziekolwiek ale nie między postami.

Niemniej ciekawi mnie ilu z was klika w te reklamy (zwracam się do tych wszystkich co mnie tak ochrzanili, do tych co piszą że im te reklamy nie przeszkadzają itp) a ilu nie klika lub nawet nie zwraca w ogóle na nie uwagi (ciekawe też że ten który zapoczątkował ten temat nagle w 100% popiera administrację)…

Bo przecież samo wyświetlenie się reklamy nie generuje żadnej kasy dla portalu a jedynie kliknięcie w nią (niech mnie administracja poprawi jeśli się mylę), admini tego nie zdementowali więc rozumiem że taka jest prawda.

Skoro już mowa o klikaniu w reklamy, to szybkie pytanie do adminów - czy jest taka możliwość, aby po kliknięciu w reklamy generowane przez Google otwierały się w nowej karcie tak, jak ma to miejsce z innymi reklamami czy to na vortalu czy na forum?

Pozdrawiam!

Moglibyście wywalić reklamę simplusa, ponieważ to ruchome coś muli kompa ;]

Czy tu czasem nie zachodzi pewien rozdźwięk…?

Przechwytywanie.JPG

Przechwytywanie1.JPG

Może ja to jakoś źle rozumiem…I pomyśleć że dostałem ostrzeżenie od moderatora za link do wyników z google ,bo mod gdzieś się czegoś nielegalnego dopatrzył …

Może w tych wynikach z Google nie było odpowiedzi na pytanie :slight_smile:

Za regulaminem:

Ta reklama to pewnie wina Googla.