Załącznik do pobrania na stronie

Kumpel wysłał mi dzwonek MMS’em. Doszła po chwili do mnie wiadomość:

“Usunięto załącznik. Załącznik do pobrania na stronie foto.plusgsm.pl (MMS_id i hasło podane zostaną w wiadomości SMS)”

Więc wchodzę na tą strone a tam? Podaj MMS ID i hasło. Tylko skąd ja je mam wziąść!? Nie przyszedł żaden SMS do mnie z loginem i hasłem! Co robić?

masz telefonw PLUS GSM… Ja ostatnio wysyłałem też mms’y i działo się identycznie. Tylko nic nie pisało o żadnym haśle! :o Denerwujące, płacisz za mmsa i pliki nie dochodzą… Wie ktoś dlaczego?

No mam PLUS GSM :frowning:

Jeżeli problem występuje nadal propunuję to skonsultować z bok-iem

Kontakt


Pomoc 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu: 

w Polsce: 

z telefonu sieci Plus GSM - numer 2601Połączenie z numerem Działu Obsługi Klienta (2601) - Automatyczny System Informacji Głosowej - BEZPŁATNIEPołączenie z numerem Działu Obsługi Klienta (2601) - jednorazowa opłata za połączenie z konsultantem - 0,78zł (0,95zł z VAT) 

z telefonu komórkowego sieci innej niż Plus GSM - 601102601 (numer płatny - zgodnie z taryfą operatora) 

z dowolnego telefonu stacjonarnego - (0-prefix-601102601) (numer płatny - zgodnie z taryfą operatora) 

za granicą: 

z telefonu komórkowego - numer (+48 601102601) (numer płatny - zgodnie z taryfą roamingową operatora) 

z telefonu stacjonarnego - (0048 601102601) (numer płatny - sposób wybierania numeru kierunkowego do Polski zależy od konkretnego kraju).


BOK


Jeżeli chciałbyś zadać pytanie dotyczące sieci lub oferty PlusGSM, skorzystaj z adresu http://bok.plusgsm.pl. Tutaj wyszukasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Swoją korespondencję do Biura Obsługi Klienta Plus GSM możesz również wysłać pod adres: BOK@plusgsm.pl

Ja mam nokię 6822 i myślę że obsluguje MMS’y. :slight_smile:

Chyba faktycznie będę musiał skontaktować się z ebokiem, bo to 3 raz.

ja mam natomiast jakieś “Kto dzwonił?” i nawet nic o tym nie znalazłem ;/ uruchomili bez mojej wiedzy i nie przysłali smsa z wyłączeniem :-x

moę ktoś wie jak to wyłączyć ?

Bunio: Usługa zostanie włączona stopniowo wszystkim klientom. Jeśli jednak nie chcesz otrzymywać SMSów z informacją o nieodebranych połączeniach, wyślij SMS o treści N pod numer 8023.

może nie masz aktywowanej tej usługi, albo skonfigurowanego telefonu…

A takie pytanie, jak chcę ściagnąc na fona dzwonek z mojego serwera, to wywala “Serwer niedostępny” jeżeli format jest mid, a “Nieznana odpowiedź” jeżeli wav.

Adres to ford.byethost22.com/1.mid i ford.byethost22.com/trebles.wav no i powiedzcie czy am działa bo mi kurde nie -.-

ford_focus robisz to z poziomu telefonu ?

p.s. FilipS dzięki :mrgreen:

Telefon skonfigurowany, usługa włączona, mogę je odbierać i wysyłać, ale zalaczniki nie dochodza.