Skocz do zawartości

r   e   k   l   a   m   a

TP - zawieszenie numeru telefonu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 (gość)

(gość)
  • Goście

Napisano 09.05.2011 - 11:04

Witam :-D
chciałem zrezygnować całkowicie z numeru telefonu i płacić 29zł za utrzymanie łącza w TP ale pracownik w salonie namówił mnie za zawieszenie numeru na 12 miesięcy, działa to ponoś na tej samej zasadzie nie ma połączeń przychodzących i wychodzących i płaci się miesięcznie 21zł.

Zmiana wejdzie dopiero w życie 1 czerwca.

A teraz mam pytanie:
- jaki będzie sygnał jak ktoś będzie do mnie dzwonił na zawieszony numer? będzie normalny sygnał taki że czeka się na odebranie czy nie ma takiego numeru?
- zależy mi żeby był to komunikat "nie ma takiego numeru"

#2 cholinex

cholinex
  • Użytkownicy
  • 367 postów

Napisano 09.05.2011 - 11:46

Abonent czasowo wyłączony :-D

#3 mistic1234

mistic1234
  • Użytkownicy
  • 0 postów

Napisano 16.05.2011 - 17:01

hm.. a wie ktoś gdzie tu jest haczyk? bo jakoś nie bardzo wierzę w dobrą wolę Tp, która chce swoim abonentom ulżyć w opłatach ;) co oni Jesus Chrystus i cuda robią ;> ??

#4 Pokal16

Pokal16
  • Użytkownicy
  • 198 postów

Napisano 17.05.2011 - 16:14

Witam,ja rowniez posiadam Neo i mam numer zawieszony. Telefon mozna zawiesic na ile chcesz,tyle ze przynajmniej przez 1 miesiac w roku musi byc aktywny-domyslnie w styczniu,a od lutego od nowa zawieszam. Mam tak juz od 3 lat i jakos nie widze w tym haczykow. Telefonu stacjonarnego nie potrzebuje bo kazdy ma komorke,a 21 zl za zawieszenie to nie 50 jak za normalny abonament telefoniczny:)

#5 drobok

drobok

Uczestnik HotZlotu

• Użytkownicy
  • 5599 postów

Napisano 17.05.2011 - 16:17

Ta z tym, że najniższy abonament w tp to 28zł. A można wtedy odbierać i wykonywać połączenia ;]

Nie licz na pomoc via pw elf3.gif
pzdr elf3.gif

#6 Pokal16

Pokal16
  • Użytkownicy
  • 198 postów

Napisano 17.05.2011 - 16:19

Ta z tym, że najniższy abonament w tp to 28zł. A można wtedy odbierać i wykonywać połączenia ;]

Tyle ze na tym abonamencie nie mozna miec neta;] Musisz miec wykupiony pakiet socjalny ktory kosztuje cos kolo 50 zl;]

#7 drobok

drobok

Uczestnik HotZlotu

• Użytkownicy
  • 5599 postów

Napisano 17.05.2011 - 16:38

A z tym to się nie orientuje nigdy nie miałem neo ;]

Nie licz na pomoc via pw elf3.gif
pzdr elf3.gif

#8 mistic1234

mistic1234
  • Użytkownicy
  • 0 postów

Napisano 17.05.2011 - 21:32

Okej, czyli w moim przypadku raz do roku będę musiał pamiętać o tym aby znowu zawiesić na nowo numer telefonu i zapłacić najniższy abonamet czyli te 50 zł?
Hm.. dla 58 zł oszczędności w skali roku (pod warunkiem, że będzie się o tym pamiętało) chyba nie ma co się spuszczać ;P dzięki za info.. ciekawe tylko dlaczego nikt w tp nie mówi o tym , że po roku trzeba zapłacić, a później zawiesić jeszcze raz :) i chyba właśnie tu jest haczyk.. jak podpiszesz umowę na 2 lata i po roku człowiek zapomni to płaci abonament jak Pan Bóg przykazał a z telefonu nie korzysta bo nie ma ;)

#9 Pokal16

Pokal16
  • Użytkownicy
  • 198 postów

Napisano 17.05.2011 - 22:17

Okej, czyli w moim przypadku raz do roku będę musiał pamiętać o tym aby znowu zawiesić na nowo numer telefonu i zapłacić najniższy abonamet czyli te 50 zł?

Dokladnie tak, jeden miesiac w roku telefon musi byc aktywny:)

Hm.. dla 58 zł oszczędności w skali roku (pod warunkiem, że będzie się o tym pamiętało) chyba nie ma co się spuszczać ;P dzięki za info.. ciekawe tylko dlaczego nikt w tp nie mówi o tym , że po roku trzeba zapłacić, a później zawiesić jeszcze raz :) i chyba właśnie tu jest haczyk.. jak podpiszesz umowę na 2 lata i po roku człowiek zapomni to płaci abonament jak Pan Bóg przykazał a z telefonu nie korzysta bo nie ma ;)

58 zł? Skad wziąłes te obliczenia?:x Co miesiac zamiast 50 zl placisz tylko te 21 za zawieszenie wiec to wychodzi o wiele wiecej niz 58...
Wytłumacze to jeszcze raz. Jezeli masz umowe na 2 lata to robisz to samo,tylko ze po prostu od nowego roku musisz im to zglosic ze nadal chcesz miec zawieszony telefon i to wszystko,zamiast normalnego abonamentu bedziesz placil 21 zl. Według moich obliczen rocznie zaoszczedza sie okolo 300 zł ( nie wiem ile dokladnie kosztuje pakiet socjalny).

#10 djwok

djwok
  • Użytkownicy
  • 14 postów

Napisano 18.05.2011 - 13:05

więc całkiem sporo.
A czy z tego rozwiązania może skorzystać każdy kto ma tylko Neostradę?

#11 cholinex

cholinex
  • Użytkownicy
  • 367 postów

Napisano 18.05.2011 - 16:24

czy z tego rozwiązania może skorzystać każdy kto ma tylko Neostradę?

Każdy z Neostrada i bez Neostrady :)