Trwałe ustawienie szczegółów widoku w Eksploratorze Windows

Czy jest jakiś sposób, żeby na trwałe ustawić rodzaje kolumn, jakie mają być wyświetlane przy folderach/plikach w Eksploratorze Windows (typu “data wykonania”, “rozmiar”, “data utworzenia”, data modyfikacji" itd.)? I najlepiej masowo dla wszystkich katalogów. Gdy ustawię sobie szczegóły widoku, to po jakimś czasie okno Eksploratora wraca mi do pierwotnego wyglądu i muszę ustawiać wszystko od nowa osobno dla każdego katalogu, co jest dość wkurzające. System to Windows Vista.

Tak, jest (pierwszy cel): http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows-vista/change-folder-views-and-behavior

Trzeba powtórzyć dla każdego typu folderów, np. Ogólne, Muzyka, itp.

Dzięki za radę. Nie znałem tej opcji i ustawiłem wszystko według Twojej wskazówki. Dopiero za jakiś czas okaże się, na ile trwałe są to ustawienia - bo wydaje mi się, że ten sposób tylko generalizuje na większą liczbę folderów coś, co robiłem wcześniej dla każdego folderu z osobna (Widok -> Wybierz szczegóły). Ale dzięki za pomoc, nawet jak te ustawienia nie będą trwałe, to i tak łatwiej będzie je później naprawić dzięki grupowemu zmienianiu.