Uplay nie chce się włączyć

Witam, tak jak w temacie mam problem z Uplayem, gdy próbuje go włączyć nic się nie dzieje zupełnie jakbym tego nie robił, próbowałem przeinstalować niestety nic to nie pomogło, może ktoś miał już taki problem i wie jak to naprawić to proszę o pomoc. System na którym to się dzieje to Windows 8.1 PRO świeżo po instalacji, wcześniej miałem ten problem też na Windows 7

Spróbuj zainstalować starszą wersję Uplay. U mnie to zadziałało.

Spróbuje tylko skąd pobrać starszą wersje ? Wszędzie są dostępne do pobrania najnowsze wersje.

 

Nic to nie pomogło, dalej program się nie włącza.

To porada przedwczorajsza pod win 10, ale warto spróbować. Tłumacz czasem głupoty robi, więc w oryginale: http://forums.ubi.com/showthread.php/1286816-Can-t-Launch-Uplay-from-Steam?s=b263fa8a4442daecdf27afd5b237c894

Może nie trzeba szukać starych wersji, jeżeli jest się klientem platformy? A założyć konto na ich forum, napisać o problemie, niech doradzą.

Dzięki za linka może znajdę tam odpowiedź na mój problem, co do tego pisania to pisałem do supportu ale mnie olali i nikt nie chciał mi nawet odpisać.

Niestety dalej nic, Uplay się nie włącza, nie wiem co mam robić, już próbowałem wszystkiego przeinstalowywałem grę jako admin w trybie awaryjnym, próbowałem instalować na innym dysku licząc na to że to błąd na partycji, grzebałem w ustawieniach, nawet poprzeglądałem rejestr i nic to nie dało.

hmm dziwne. Miałem podobny probelm jak u Ciebie, ale pomogło uruchomienie Uplay jako administrator.

A próbowałeś instalacji starszej wersji programu?

Próbowałem i uruchamiać jako admin i instalować starszą wersję, nawet instalowałem przez tryb awaryjny i na innej partycji dysku ale nic nie pomogło