Urządzenie powodujące problem

Witam. Mam problem z urządzeniem. Jak wchodzę w “Informacje o systemie”  i w zakładkę “Urządzenia powodujące problemy” to mam błąd: Urządzenie: HTTP, Identyfikator urządzenia PNP: ROOT\LEGACY_HELPSVC\0000 kod błędu 39. Jakie to urządzenie?

Pokaż wpisy w MU zakładka szczegóły: Opis urządzenia, stan instalacji, identyfikator sprzętu. Próbowałeś wyłączyć urządzenie i/lub zaktualizować sterownik?

Wychodzi na to, że to urządzenie ukryte “Sterowniki niezgodne z Plug and Play” HTTP, bo w “Szczegółach” jest ROOT\LEGACY_HTTP\0000. Stan bieżący: Uruchomiony, Typ: Systemowy, tak ma być?

Hej,

A są jakieś objawy błędu wsystemie poza informacją we właściwościach?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Witam. Nie, nie ma. Tylko jak wchodzę w “Informacje o systemie” i w “Urządzenia powodujące problemy” jest Urządzenie HTTP, Identyfikator urządzenia PNP ROOT\LEGACY_HELPSVC\0000, kod błędu: 39

Hej,

A w menadżerze jest jakaś ikona przy tym urządzeniu sugerująca błędne działanie? Jeśli nie, to zupełnie bym się tym nie przejmował.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Witam. A wiesz jaki ma być typ uruchomienia tej usługi?

Hej,

Stan jak i typ uruchamiania mam ustawiony dokładnie tak samo jak Ty. Choć w przypadku laptopa w domu typ uruchomienia ustawiony jest na Żądanie.

Pozdrawiam,

Dimatheus