Ustawienie priorytetu łącza dla danego programu oraz plik stronicowania, win 7

Witam. Mam problem, chciałbym nadać priorytet łącza danemu programowi , tak aby to on miał pierwszeństwo korzystania. Np. mam uruchomiony program, np gre, która korzysta z internetu, w tym samym czasie włączam youtube, gra zaczyna lagować , a youtube buforuje się pełną parą. Chciałbym aby gra miała wyższy priorytet i żeby jej połączenie było stałe. Po moim wyszukiwaniu, dotarłem do programu cfospeed, lecz po zainstalowaniu  i nadaniu priorytetu problem nadal istnieje chociaż mam wrażenie , że w mniejszym stopniu.  Kolejnym problemem jest stale włączające się menu ustawień pliku stronicowania, mimo iż mam 16gb ram i ten plik ustawiony na wyłączony. Przy włączeniu wyskakuje informacja, że windows musiał taki plik utworzyć. Z góry dziękuję za pomoc.

  1. W CFoss nadałeś większy prio jedenmu programowi, to zmniejsz również drugiemu.

  2. Nigdy nie wyłączaj pilku stronicowania, przenieś go na inny dysk i niech tam sobie mieli. Widać Twój Windows potrzebuje coś do swapa zapisać i plik jest potrzebny.