Samsung E250 - wgrywanie gier Java

Mam mały problem. Chciałabym wgrać do mojego Samsunga E250 gry Java i w związku z tym mam pytanie. Czy da się je poprawnie wgrać bez uzycia kabla. Mam tylko kartę pamięci. :frowning: jeżeli się da wgrać gry poprzez kartę pamięci bardzo proszę o odpowiedź! Z góry dziękuję.

a problem kupić kabel za 15 zł na allegro :o

chodzi Ci o to czy można wgrać grę za pomocą czytnika kart ???

Można wgrać grę na Samsunga E250 za pomocą bluetooth adapter’a. Zdecydowanie polecam. Wygląda to tak

a kosztuje od 14-30zł. Adapter można dostać z płytką z programem Blue Soleil. Filmik z wgrywania znajdziesz tutaj

z kablem usb idzie szybciej i polecam lektórkę HHHHHEEEEJ TUTAJJJ!

Wiem że najlepiej kupić na allegro tyle że więcej zapłacę za przesyłkę i owszem, pytałam czy da się wgrać przez kartę pamięci. Z waszych odpowiedzi widzę że nie. Szkoda Smuteczek ale mimo to dziękuję za rady. Zapewne kupię kabel ale nie na allegro ale gdzieś w Katowicach. Przy okazji-nie wie ktoś gdzie można kabel dostać na terenie Katowic? byłabym wdzięczna Razz

ja nowy kupiłem w sklepie GSM za 33 zł :slight_smile:

Zależy jaki sklep. Jak byłam raz w Katowicach w Media Markt to powiedzieli mi że jeszcze nie wyszły. Facet nie był miły i odnosił się tak, że szkoda słów :evil: powiedział tylko że można kupić jakąś podróbę na 3-ego maja. Ale ok :slight_smile: będę szukać dalej. Dziękuję.

WITAM MAM PYTANKO CZY ZNA KTOS JAKIES STRONKI Z KTORYCH MOZNA POBRAC GIERKI NA E250 ZA FREE?? 8)

Z GORY DZIKI

Zażucam tu programy i instrukcje do wgrywania javy do telefonu za pomocą bloototh sam z tego korzystam :arrow:

http://rapidshare.com/files/77150076/Pr … lefonu.rar

Ja też mam ten sam problem. Nie mogę wgrać do mojego samsunga E250 gier które ściągnąłem z NET - u.Proszę o pomoc :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Jesli chodzi o to czy można wgrac gre java za pośrednictwem katry SD można to zrobić, gdy ma się instalke na karcie oto instrukcja. Ściągasz instalke gry, wkładasz instalke na karte i karte dokomórki. W komie wchodzisz sobie na karte pamięci wyszukujesz instalke kliksz instaluj(zaeży od modelu telefonu). Po zainsalowaniu idziesz do folderu GRY JAVA włączasz gierke i po kłopocie. Nie trzeba do tego wykorzystywac kabla czy adaptera czy podczerwieni. :stuck_out_tongue: :smiley: