HotZlot 2008 - wątek ogólny

Chciałbym (jeszcze nie w pełni oficjalnie) zasygnalizować, że od pewnego czasu trwają przygotowania do II zlotu dobrychprogramów, który w tym roku będzie połączony także ze spotkaniem czytelników naszych nowych portali - TechIT i Gamikaze :wink:

II zlot odbędzie się w dniach 5-7 września w Jastrzębiej Górze - nadmorskim kurorcie położonym niedaleko Trójmiasta. W tym roku Zlot przewidujemy już nie na 130 ale aż 200 osób. Tak jak poprzednio, Zlot będzie połączeniem trzydniowej konferencji technicznej z imprezą integracyjną. Planujemy sesje techniczne (tym razem również w ścieżkach tematycznych), prezentacje sprzętu, rozgrywki dla graczy, konkursy, dyskusje, a także spotkanie przy grillu i piwie. Wszystko to w niepowtarzalnej, sympatycznej atmosferze, nad samym morzem. Wszystkim uczestnikom Zlotu zagwarantujemy noclegi w komfortowych pokojach z łazienkami i TV, a także pełne wyżywienie i napoje ;). Do dyspozycji uczestników będzie też basen i jacuzzi.

Jeżeli jesteście zainteresowani udziałem w II Zlocie i macie ukończone 18 lat - już teraz rezerwujcie sobie czas :wink: Tak jak w ubiegłym roku, udział w Zlocie będzie wiązać się z symboliczną opłatą aby ograniczyć zjawisko tzw. pustych zgłoszeń (tj. sytuacji, kiedy ktoś się rejestruje i zajmuje miejsce ale nie przyjeżdża).

Tych, którzy nie uczestniczyli w I Zlocie zachęcamy do obejrzenia wideorelacji i fotorelacji.

Oficjalne info pojawi się już niebawem. Tuż po nim rozpoczniemy też rejestrację.

:jupi: :jupi:

No to chyba na ten zlocik sobie przyjade :smiley:

Akurat będe nad morzem do wpadnę na dzionek lub dwa :wink:

Żadnych takich :wink: Albo na 3 dni albo wcale :wink:

Jeżeli będę w PL, to na 100% z kolesiem wpadam na zlot.

Pozdrawiam.

ehh

To nie da rady :frowning:

To lepiej już teraz się orientuj czy będziesz bo niedługo uruchomimy rejestrację, a wstęp na Zlot będą miały tylko osoby wcześniej zarejestrowane.

Przykro mi ale będąc tylko jeden dzień po prostu zajmowałbyś miejsce dla kogoś kto mógłby być 3 dni (nocleg, posiłki itp.) - dlatego nie dopuszczamy udziału w niepełnym wymiarze…

poza tym, Łukasz14 chyba nie jest pełnoletni.

czy już zmieniłeś decyzję ? bo niedawno pisałeś że trzeba mieć 18-stkę

viewtopic.php?f=4&t=248051#p1669026

To mnie boli. Za rok, może bliżej mnie będzie bo na nad morze mam trochę za daleko.

Na zlot bym się chętnie wybrał, nawet na ten drugi koniec Polski.

Jednak narazie muszę posiadać

A do tego mi brakuje jeszcze “ciut”.

Ja też miałem taki problem, ale rok temu :stuck_out_tongue:

p.s jak ktoś nie ma jeszcze 18 lat, może jechać z opiekunem który jest pełnoletni ?

A czemu nie pomyślicie o młodszych użytkownikach vortalu i forum? Ja mam 16 i chętnie bym się wybrał.

Piwa nie musze pić.

Ale że nie mam 18 lat nie wezmę udziału w tym przedsięwzięciu. A szkoda.

Pozdrawiam.

Nawet nie zauważyłem, że trzeba być pełnoletnim :frowning:

Ehh to czekamy jeszcze z 3 lata :frowning:

No ja tylko 1,5 roku.

Tak…a kto w takim wypadku ponosiłby za Ciebie prawną odpowiedzialność ??

W każdym razie zasady uczestnictwa są jasne i nie ma sensu dywagować co by było gdyby…

A jak ktoś jest pełnoletni rocznikowo (nie ja :() to może jechać, czy musi mieć 18 lat po dniu w którym się urodził (mam nadzieje, że wiecie o co mi chodzi)

To pojechałbym z tatem. I po problemie.

Wiemy…decyduje numer PESEL…więc Ja też mam nadzieję że wiesz teraz o “co chodzi”.

poczekajcie na Krogulca, on wam wszystko powinien wyjaśnić

Ja jeszcze czekam 6 lat…Ehh… :frowning: