Usówanie folderów

Jeszcze jedno małe zagadnienie.

Jeżeli program jv16 PowerTools wyszuka mi wszystkie puste foldery

(a jest ich ponadz 200) czy śmiało moge je owym programem skasować?

Uważałbym na puste foldery w Temp

i Temporary Internet Files.

Część z nich jest niezbędna do pracy

systemu.

a ja mam taką małą uwagę dotyczącą ortografii : “usówanie” pisze się “usuwanie” - to tak na przyszłość jak będziesz coś usuwał :smiley:

Przykra uwaga ale oczywiście uczciwa,przyznasz jednak że owe “ów”

może zmylić.Pozatym dzięki.

To nie jest lekcja polskiego żeby sobie wytyczać błedy. Nikt nie jest idealny z ortografii i jakby tak każdego poprawiać to panowałby bałagan na forum - zamiast pomagać, dawać rady pisałoby się o błędach jakie dany user popełnił. Więc wydaje mi się, że takie posty są zbędne.

Może lepiej danej osobie to na PW napisać?

Mnie się wydaje, że pewna staranność

i dbałość o brak błędów jest dowodem

szacunku dla innych.

Oczywiście, coś czasem może umknąć

uwadze.

Jeśli uwża Sanowny Pan że poprzez ten błąd nie miałem do kogokolwiek szacunku to bardzo sie Pan myli,jeśli tak bardzo zabolało to serdecznie przepraszam,pozatym podzielam uwage kogoś z forum iż można to było zrobić w inny sposób.Wiem gdzie śą stronki z ortografią jednak mi tu podoba sie bardziej.Mam nadzieje że teraz w niczym Pana nie uraziłem.

Wyrazy szacunku.Pozdrawiam.

Uwaga Asteriska nie była, jak rozumiem, atakiem personalnym na Ciebie Marku44 - tylko ogólną refleksją na ten temat. Błędy każdemu się zdarzają ale zgadzam się z Asteriskiem, że nie należy przechodzić obok nich obojętnie. Ja u siebie obserwuję już “uwstecznienie w rozwoju” - gdy codziennie oglądam posty z błędami to później sam przy pisaniu się mam wątpliwości… :wink:

Zgadzam się jednak z Alienem aby już nie postować w tym wątku na temat ortografii - wiadomo o co chodzi i już. Za Asteriska pozwolę sobie odpowiedzieć, że na pewno go nie uraziłeś.

Pozdrawiam

Owa niewdzięczna uwaga o karygodnym błędzie ortograficznym pisana była przez LEXUSA Asteriks tylko ripostował jak pamiętam,wiem pozatym że napewno nikogo nie uraziłem i nie takie były moje zamiary więc takie ostre spostrzeżenia o braku szacunku są nie na miejscu miałem nadzieje że chodzi tu o co innego a nie “przytyczki” teraz po prostu strach cokolwiek pisać bo można być publicznie skarconym.

Prosze zobaczyć jak przez taką bzdure trwa konwersacja,jestem tu od niedawna i po prostu troche sie zraziłem,mimo iż jest to żeczywiście mój błąd.

Panowie i Panie to że ktoś robi błędy przy pisaniu odpowiedzi na post nie powinno nikogo dziwić rzecz normal ale proszę nie warto robic uwag i dopisywac zbędnych postów odbiegajacych od tematu postów gdyż wkońcu ktoś czeka na pomoc i na konkretną odpowiedż na dotyczący problem . :evil: :evil:

Marku mam nadzieje, że jednak zostaniesz aktywnym użytkownikiem forum i się bardzo nie zrazisz do nas. Myślę, że swym błedem nikogo nie uraziłeś :slight_smile:

Przepraszam wszystkich, że kolejny mój post (w tym temacie) nie dotyczący wyżej wymienionego zagadnienia :smiley: ale:

  • Po 1 Nie wiedziałem, że moja niewinna uwaga … spowoduje taką burze …

  • Po 2 Nie chodzi mi o błedy w postach (to pisałem już na pw do ALIENA) a raczej błedy w TEMATACH postów… Zgadzam się, że nikt by niewyrobił sprawdzania ortografii w każdym poście … rozumiem … każdemu może się zdarzyć … to jest normalne… Ale proponuje poprawiać błedy ortograficzne w TEMATACH - ponieważ jest to jakieś pierwsze wrażenie (np nowego użytkownika ) i tam nie powinno być błedów :slight_smile:

Jeszcze raz sorki… że zrobiłem lekki Off Topic … więcej to się nie zdarzy … :smiley:

Marek44 - nie zniechęcaj się :smiley:

Pozdrawaim 8)

Co jak co ale nadal chłopakowi nie odpowiedzieliścia.Zamiast się kłucić możecie napisać coś co by się mu przydało.Myślę że każdemu zdażają się błędy w ortografi ale nie należy je tak zostawiać tylko wytykać je.Bo później ktoś na forum, ktoś kto napisał ponad 1000 postów napisze:

“Muj kompóter ostatnio żaleje.Wyłącza się kiedy chce i ni wim co robici.Pomużcie.” :lol:

.

Dla podsumowania wątku ortograficznego - proszę

przeczytać oba cytaty i zastanowić się, gdzie w tej

refleksji ogólnej jest ostre spostrzeżenia

Równie ważnym dowodem szacunku dla innych jest niedopisywanie na czerwono krytycznych uwag i aluzji w postach użytkowników!

Skoro już jesteśmy przy tym temacie:

nie było mnie na forum 2 tygodnie i to co zastałem tu dziś jest przerażające. Moderatorzy, a w szczególności pan Asterisk pozwala sobie na zbyt wiele. Czytając posty wiem, że nie tylko mnie się to nie podoba, przykład powyżej.

Jeden z Panów Moderatorów postawił sobie za cel zwalczanie “głupich postów” - jak określił:

http://forum.dobreprogramy.com/viewtopi … =2855#2855

drugi notorycznie wszystkich wyśmiewa itd.

Co to jest? Wg. jakiego kryterium ocenia się, czy post jest głupi czy też nie??? Wg. “widzimisię” Pana Asteriska?? FARSA w stylu KOMUNISTYCZNEJ CENZURY i SB???

A gdzie realizacja założeń i idei tego forum??? Piszecie o pomocy innym i co robicie? Wyszydzacie użytkowników, powielacie uszczypliwe uwagi i czepiacie się mało istotnych szczegółów zamiast skupić się na temacie!

Czyżby tradycyjny przerost formy nad treścią??? Jak tak dalej będzie to obawiam się, że nie będziecie mieli komu “pomagać”.

“Nam (użytkownikom) nie jest wszystko jedno…” - do tej pory miałem do forum olbrzymi szacunek, dziś go straciłem! I chyba posłucham rady kolejnego Pana który poleca opuścić to forum jeśli się komuś nie podoba.

Bez mojej obecności to forum dalej będzie funkcjonować ale co jeśli inni dojdą do podobnych wniosków??

Na zakończenie jeszcze raz przypomnę:

http://forum.dobreprogramy.com/viewtopi … =1743#1743

P.S.:

  1. > Panowie Moderatorzy:

Spójrzcie najpierw na siebie, a dopiero potem oceniajcie innych. Polecam Wam lekturę Waszych postów sprzed kilku miesięcy!

  1. Szczere uznanie i szacunek dla Liska i Cebuli.

Pozdrawiam

Po to właśnie mam uprawnienia do Moderacji by z nich

korzystać wtedy, gdy uważam, że dany post przekracza

granice dobrego wychowania bądź godzi w czyjeś dobre

imię lub jest sprzeczne z regulaminem.

Nie jest mi to obojętne - a o motywy zawsze można zapodać

na priva. Są fora, w których chamstwo jest

prezentowane w całej okazałości - nie chciałbym, by do tego

i tu doszło, stąd to wpisywanie, a że innym kolorem - by było

widać co i dlaczego .

Nie ma to nic wspólnego z dobrym wychowaniem.

Na Forum Jamy Mastaha Moderatorzy również wpisują czasem

uwagi do postów i do tego userzy jakoś przywykli - zmienili styl pisania.

PS.

Chyba nikomu nie jest obojętne na jakiej tacy coś

dostanie - brudnej czy czystej a ten stan trudno

zobiektywizować, jest kwestią dobrego smaku.

PS.

Nie mam zamieru wdawać się w “pyskówki”

żywcem z np. GG, ale uważam, że swoim

napastliwym tekstem wcale nie uzyskałeś

nic dobrego.Potwierdzasz jedynie słuszność

interwencji - zostawiam to dla lektury innym,

jako przykład negatywny.

PS.

Jest zasadnicza różnica między moderacją

a cenzurą - chodzi o naukę a nie cięcie,

co się da ( stosowane jedynie w naprawdę

skrajnych przypadkach - ale nie dla celów

ideologicznych).

PS.

Zawsze możesz odejść - ale czy tylko o to Ci chodzi?

Czy nie prościej pokazać swoimi postami, że nie

podlegają one moderacji ?

Czy chodzi Ci o koknkretny przykład osoby, która się z kogoś wyśmiewa, czy to było podane jako przykład?

A jeżeli chodzi o to co napisałeś w poście odnośnie zbyt dużej liczby moderatorów to jeżeli nie chcecie żebym był moderatorem to napiszczcie to poniżej, a sam poproszę Liska, Krogulca i Cebulę abym nim nie był - nie chce komuś uprzykrzać życia. Ale jednak to i tak nie zniechęci mnie do tego forum - dalej starałbym się pomagać i uczestniczyć na forum.

1 - Co do zwalczania głupich postów to był

to wyrafinowany żart - nie mam na to ochoty

2 - Ilość moderatorów nie jest duża - zwłaszcza,

że nie każdy ma czas siedzieć okrągło na forum.

3 - Nie o uprzykrzanie życia tu chodzi.

4 - Co do wyśmiewania - podaj konkrety - zobaczę ,

co da sie zrobić

Nie moge przejść obok tego tematu obojętnie choć powiem szczerze że dawno chciałbym o nim zapomnieć mimo to iż to ja poniekąd jestem tego sprawcą chciałbym mam nadzieje po raz ostatni wyjaśnić pewne sprawy.

Otóż owy nieszczęsny post był pisany na tym forum jako jeden z pierwszych moich postów,więc nie wiedziałem że "temat"postu jest tak a nie inaczej ukazywany,jest to niewątpliwy błąd i nieopatrzenie co niejednokrotnie podkreślałem nie mam do tego żalu,natomiast może istniała możliwość (technicznie)poprawienia tego błędu przez moderatora.

Nie wiem.Przykre jest natomiast to iż zażucono mi brak szacunku co oczywiście mnie zabolało,gdyż gołym okiem widać jest to głupi przypadkowy błąd.

Na scianach budynków piszą niecenzuralne słowo na trzy litery również z błędem i nikt o tym tu nie pisze więc dlaczego mimo iż mam podany adres lub WP nie wytknięto mi tego tam.

Na koniec:

Chowam wszelkie urazy i jakiś czas jednak tu zostane lecz powiem szczerze z duszą na ramieniu,teraz mimo swoich lat czuje sie jak uczeń w szkole.Nie będe obiecywał iż błędów nie popełnie lecz na pewno będe uważniejszy.

Pozdrawiam wszystkich któży podzielają moją opinie.

To nie salon ani Belweder,jeśli będziemy uprzejmi jak komisja "Rywina"to umkną nam inne sprawy.

Jestem z tobą Butcher.Coś ostatnio stało się z moderatorami.Robią sobie głupie żarty z byle kogo.Dla mnie złym pomysłem było zatrudnianie nowych moderatorów(oczywiście cały szacuneczek dla nich).