PREC - Rapidshare

Witam, dzisiaj dostałem reklame na e-maila programu “PREC - Rapidshare”. Z tego co zrozumiałem, to mimo że jest to program Free, to konto jest płatne SMS-em (1,5 zł netto). Sam program ma za zadanie pobieranie z Rapidshare.com można było ściągać za darmo z maxymalną prędkością i kilka na raz rzeczy z tej strony. Chce Was się spytać mianowicie, czy ten program jest LEGALNY (jak, np. Torrent) i jak to jest z tymi płatnościami (czy jest darmowy, a jeśli płatny, to jaki koszt i na jaki czas), a także jeśli ktoś go ma, czy jest faktycznie taki dobry, wygodny i niezawodny :?:

http://prec.pl/ tutaj masz wszystkie informacje dot. tego programu…

Jak dla mnie jest to kolejne wielkie wyłudzanie pieniędzy, na allegro można kupić sobie legalne konto na 3 dni i dłużej wystarczy wpisać w wyszukiwarce allegro Rapidshare i wyskoczą ci aukcje gdzie sprzedają takie konta…

Też dostałem tego maila i 1 zł kosztuje miesięczne korzystanie z programu, jeżeli płacimy przez PayPal, jeżeli natomiast wysyłamy smsa wtedy płacimy 10 zł, Ograniczenie dzienne 880 MB:

Co ciekawsze cytaty z regulaminu:

eheheheh nastepny przekret typu ‘god’ daruj sobie szkoda czasu i pieniedzy { znajac zycie to za smsa pociagnie ci z dyche a nie 1zł i nic z tego nie bedziesz mial ;] }

Przeczytaj mój post wyżej a potem komentuj, może wypowie się ktoś posiadający tam konto?

Wielkie dzięki za informacje. Stwierdziłem, że wole kupić konto premium (może) i zamątowaĆ “jdownloader_v0.4.233” (napewno), żeby mi program sam ściągał część po części.

Panowie…

Nie ma nic za darmo. Skuszony propozycją postanowiłem zaryzykowac. Moje odczucia !!

Straszne badziewie nie polecam. Oszuści wyłudzacze a w dodatku amatorszczyzna…

1. Problem przeciążone serwery - ściema czy fuszerka ??

Po wprowadzeniu kodu wczoraj, o godzinie 15 nie mogłem sie połączyć i dodać żadnego linku do ściągania, gdyż cały czas widnieje komunikat w stylu: “Obecnie serwery Prec są przeciążone w 100% sprobuj ponownie potem”, potem (probowałem co chwilę) cały czas sie pojawia się ten sam komunikat z tym, że zmienia się liczba przy procentach. A to czasami serwery są przeciążone w 0,29% a to w 0.01% tak czy siak nie połączysz się.

Udało mi się połączyć o 22. O 23:45 Przekroczyłem dzienny transfer…

2. Problem z wieszaniem sie aplikacji

Jak mi się już udało połączyć i dodałem pare linków, program się wiesz i nie odpowiada i nie jest to przyczyną nie samowitego transferu.

3. Problem z dodawaniem i usuwaniem linków

Gdy serwery są przeciążone nie ma możliwość dodawania linków lub ich kasowania. Co w znacznym stopniu utrudnia użytkowanie. (np. dodać kilka linków i zostawić na noc żeby sie ściągało w czasie gdy serwery nie bedą przegrzane.

4. Problem odblokowanie dziennego transferu

Po przekroczeniu dziennego transferu. Znowu nie moge wykasować linków ani dodać poki mi nie odblokują (ciekawe czy mi odblokują czekam już kolejny dzień).

5. Problem brak informacji na temat wazności konta.

Po przekroczeniu transferu dziennego znikneły mi wszystkie informacje na temat ważności konta łoł !!

Panowie moje odczucia i przeżycia związane z tym programem i matołami którzy mi go wcisneli też matołowi - jak to mawiają niektórzy bezcenne!!

Człowiek uczy się na błędach

Dodane 17.02.2009 (Wt) 0:40

A jak ktoś chce wiecej informacji na temat dzialania programu zachęcam do lektury podobno oficjalnego forum programu Prec o ile wątki zniesmaczonych użytkowników jeszcze tam są…

http://precyl.pl/software/1755221-prec- … tek-3.html

Dodane 17.02.2009 (Wt) 0:58

a to ostatni posta z forum na temat programu PREC.

"Postanowiłem zamknąć temat z powodu masowego spamu…

Wszelkie zapytania proszę kierować do administracji programu PREC

kontakt oraz inne informacje dostęp pod adresem: PREC - Rapidshare bez limitów prędkości pobierania! (link z id poleconym)

Dziękuje!

Nie chcemy więcej spamu apropo programu PREC na forum. "

No i wszystko jasne, złudne było myślenie że to będzie w jakimś stopniu substytut konta Premium, pozostaje korzystać z Premium we 2-óch, wtedy kosztuje 10 :slight_smile:

To zwykłe naciąganie ludzi.Wczoraj wysłałem sms sciągnoł 880mb i jest zablokowany !!

U mnie ta doba trwa już 6 dzień(144 godziny) i nie liczę, że coś się zmieni wsumie wysłałem im 12 maili z informacją iż program nie działa - zero odezwu.

Wtrącę się do Waszej rozmowy, ponieważ pobrałem tego precla :slight_smile: i wysłałem sms za 10zł ( a pisało dużymi literami 1 zł , a małymi i to słownie dziesięć - jeszcze trzeba było przewinąć tą stronkę ) :-x

Pogodziłem się z faktem że przekichałem 10 zł :frowning: - ale mogę pobierać 880 MB na 24 h -> OK tylko że ta DOBA trwa u nich już od wtorku czyli 3 dni !!

PREC to tanie oszustwo, ci co zrobili ten program powinni stanąć przed sądem !!

Znając życie, to nikomu nie odpowiedzą na maila i zwiną interes tak jakby to nigdy nie powstało. Zauważyłem zmiany w regulaminie programu

Czy ja to widziałem wcześniej przy instalacji ( w licencji) :

I.8.Opłata aktywacyjna Programu za pośrednictwem płatności PayPal (konto: paypal@prec.pl temat wiadomości: Opłata aktywacyjna) wynosi 1 zł brutto lub za pośrednictwem SMS (numer: 79068, treść: TC.PREC) 10,98 zł brutto.

Życzę im żeby ktoś rozsądny dobrał się im do skóry

BosskiRoman zobacz na mój post wyżej 14.02.09 już było to w regulaminie

To samo wysyłam meile zero odpowiedzi !!

Heh dzięki za temat dobrze że nie kupiłem tego dziadostwa …

1.Zero odzewu na email :frowning:

2.Jak przekroczyłem limit 880mb to teraz pisze BRAK DANYCH

3.Program jest do bani…

4.Pisze że mam jakiś problem z netem ale to nieprawda

5.Nic niemoge zrobić już w nim bo pisze albo złe ustawienia neta albo dzienny limit został przekroczony !!

6.Uruchamia sie ze startem windowsa :frowning:

7.10zł w *********

8.Ci co stworzyli ten program to banda złodzieji takich jak GoD

9.Jak ściągało to połowa transferu neta czyli jak mam 1mb neta i ściąga po 137KB/s to tam od 60 do 2KB/s! !!

Wyżyłem sie i troche mi ulzylo

Witam

Ja też straciłem 10zł , jawne oszustwo , trzeba zgłośić sprawe do federacji konsumentow albo na policje , bo ten program to jawne wyłudzanie pieniedzy.

Więc podsumowując:

LUDZIE!! Ten program to jedno wielkie, śmierdzące ***** ****************

Też straciłem 10 zł i nawet 1 pliku nie sciągnołem …

od dnia 21 stycznia korzystam z PREC choć słowo korzystam to zbyt wiele powiedziane gdyż w/w dniu ściągnełem aplikację oraz wykupiłem miesięczne konto pomijając fakt że wielkimi literami stało że AKTYWACJA kosztuje 1 ZŁ, a więc wysłałem sms-a który niestety kosztował 10zł ale mniejsza oto może nie doczytałem czegoś małym druczkiem a więc nerwy na bok gdyż w tym wypadku może sam jestem sobie winny. Po mimo zapłacenia 10 zł nie mogłem korzystać z apliukacji gdyż po wpisaniu PRAWIDŁOWEGO LOGINU I HASŁA pojawiał się komunikat iż dane są nie poprawne ale dnia następnego było już lepiej zalogowałem się ale cóż z tego jak udało mi się ściągnąć zaledwie jeden film, ponieważ po mimo moich usilnych starań aplikacja za żadne skarby nie chciala pobierać dodam że nie jest to wina ani mojego komputera ani łącza ponieważ bez przestawiania czegokolwiek i ponawianiu w nieskończoność prób za entym razem rozpoczeło się pobieranie.Gdy już myślałem że już wszystko będzie sprawnie działać, niestety po raz kolejny się zawiodłem gdyż od ok. 48 godzin stale pojawia się komunikat O TYM IŻ SERWERY SĄ PRZECIĄŻONE W 100%…

Pomijam już fakt o nieprawdziwiwych informacjach ze strony http://www.prec.pl chodź można by je było nazwać kłamstwami przykład:

cytat ze strony http://www.prec.pl “Zapewniamy ciągłość w korzystaniu z naszego programu przez 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Obecnie dostępna do pobrania jest wersja programu oznaczona numerem 0.1 - cały czas pracujemy nad poprawieniem jakości naszego programu.” otóż jest to zwyczajne kłastwo o czym się przekonałem gdyż aplikację posiadam już 3 dni a działała około 30 minut :). Tak samo nigdzie nie jest napisane że dzienny limit to 880 MB dowiadujemy się dopiero o tym po wykupieniu AKTYWACJI bądź po NABICIU W BUTELKĘ , NACIĄGNIĘCIU czy jak kto chce sobie nazwać ten proceder. Nadmienię że po mimo prób skontaktowania się z dostawcą usługi-aplikacji nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, pomimo że moja skrzynka sowicie jest zaśmiecana z adresu bok@prec.pl

reasumując krótko NIE POLECAM korzystania z tej aplikacji

pozdrawiam

Ludzie na żadne podobne oferty nie zwracajcie uwagi, to producent wru i god po raz kolejny wpuszcza was w maliny, trzeba by ich było podać do sądu…