Jak zainstalować plik directX

Witam ściagnełm directx i nie wiem jak go instaluje to gdy wpisze w uruchom dxdiag nadal mam ta sama wersje directx prosze o pomoc.

Klikasz setup i cała filozofia.

jeżeli directx jest spakowany najpierw go wypakuj i kliknij setup.

Wiem, ale czemu zawsze jest wersja programu (4.09.0000.0904) nawet po aktualizacji.

czy nastąpił restart komputera po zainstalowaniu DirectX’a :?:

Widocznie masz zainstalowanego najnowszego directx więc nic się nie zmieni.

Po poprawnej aktualizacji plików directx musi ponownie uruchomić kompa, a po aktualizacji tej samej wersji odrazu pokazuje że pliki są gotowe do użycia (czyli nie zistały aktualizowane) bo są najnowsze, nie chce uruchamiać ponownie.

Nie nie resetuje się. To jak to zainstalować? sćiągam plik, klikam na niego podaje ścieżke C:/program files/directx (toworze folder) a następnie gdy się wypaują klikam na dxsetup no i instalator sie pojawia no to dalej dalej, wyskakuje ze program został poprawnie zainstalowany i zakończ. I nic sie dalej nie dzieje.

A co się ma dziać masz najnowszego directx i tyle

No ok, to czym się różnią te may, april, august to są miesiące wiec czym nowszy to lepiej, to powinny sie zainstalowac to po co one wołe wychodzą?

To są tylko poprawki.

Pliki directx to okolo 100 plików odpowiedzialnych za funkcjonowanie całego środowiska directx.Aktualizowane są tylko nieliczne pliki więc nie cały directx dlatego wersja się nie zmienia bo to ta sama wersja z poprawkami.

kwisnia a jaki ty masz system???

Windows xp