Widzieliście reklamę Visty?

He he Microsoft wypuścił reklamę tv Visty http://www.gizmos.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=133&Itemid=35

i już nas szprycują co dobre a co złe :mrgreen:

Przyjemnie wygląda :mrgreen:

stare jak świat, widziałem to parę miesięcy temu , nawet podobny wygaszacz ekranu można było ściągnąć :smiley:

aero , dla Ciebie stare, ale dla autora tematu nowe i komentarze typu “stare jak świat” są beznadziejne.

Co do reklamy to w sumie nic tam ciekawego nie było, ale pudełko od Visty jest git :slight_smile: Trzeba było zlecić tą reklamę specom z “Mumio” - oni wiedzieliby co zrobić z tym fantem :slight_smile: Pozdrawiam

Bubu Hahaha, wyobraźcie sobie reklamie Visty w wukonaniu Mumio :stuck_out_tongue:

“Trzeba pomóc klientowi odnaleść w Xpeku te ukryte fuj, to podświadome ble” :smiley:

Ale muzyczka w tej reklamie fajowa

Ale mnie rozwaliłeś tym tekstem :slight_smile: I chocby dla czegoś takiego warto by było to zobaczyć :smiley:

tak widzieliśmy

Oczywiście, tylko zły Microsoft wypuszcza reklamy, dobre Apple i miliony innych firm brzydzi się takimi sprawami i nie produkuje reklam… :shock:

dokladnie, nie ma sie co czepiac

rowniedobrze moge zalozyc temat “widzieliscie nowa reklame dosi?”

Mylisz sie mieszkam w Wielkiej Brytanii i jest pełno reklam IBM, Dell i Apple. A microsoftu jeszcze niewidzialem.

a slyszales kiedys o czyms takim jak ironia ?

głupia ta reklama nie spodobała mi się, nie zachęciła mnie do zakupu Visty, ale i tak bym jej nie kupił bo nie miałem w planach, bo po co system co żzera 1 gb ramu, a jak ja nawet tyle nie mam :?

ale ty głupoty wygadujesz, do normalnej pracy na kompie wystarczy w zupełności 512 mb ramu… standard który jest na xp ,

To czemu w wymaganiach na vortalu jest napisane że 1 gb? A przy 512 pamięci i innych programach to już 512 za mało.

Szkoda, że w TVP nie emitują tej reklamy.

http://vista.dobreprogramy.pl/index.php?dz=8&a=97

:?

ale jak 512 ramu to juz inne programy jak sie zainstaluje antywira to sie będzie komp ciął

bzdura, miałem finalną viste, 512 mb ram, ptrogramy z xp zainstalowane na viście, i avasta i nic nie zamulało, sam start visty jest nieco dłuższy ,ale za to system chodzi szybcierj niż xp :stuck_out_tongue: z antywirem, z komunikatorem msn w tle, gg, przegladarka, poczta … etc … te bajki o 1 giga ramu są wyssane z palca,

no wypróbuję kiedyś w przyszłości :wink:

aero a jakiego masz kompa, że tak Ci chodzi? Mi np. strasznie muli przy 512 ramu i procku 1.3