Mu Online

Grałem przez pewien czas na serverze Psychic-Doom… pewnego razu nie chcialo mi wyjsc z gry … zwiesil mi sie koputer(zwiesil przy odliczaniu) wiec dalem resa… teraz gdy chce wejsc na server to nie moge … mam disconecting! !!

:arrow: Offpost :twisted:

tesh gram w mu, tylko na innym serverze

a czy server nie zmienil versji gry, patcha itd ?? :slight_smile:

Witam !!

Jezeli nie mozesz sie polaczyc z serwerem to sa tylko 3 mozliwosci.

  1. Serwer został wylaczony (okresowo albo poprostu padl)

  2. Twoje konto zostalo skasowane przed administratora.

  3. Serwer zmienil IP.

Coz, nie pozostaje Ci nic innego jak skontaktowac sie z administratorem serwera, bo przeinstalowanie gry nic tu nie pomoze. Nawet gdyby zostala zmieniona wersja gry…to pojawil by sie komunikat o tyz, iz masz niewlasciwa wersje gry a nie disconecting serwer.

:):):slight_smile:

Moim zdaniem jest to niezbyt mozliwe aby mi skasowano konto bo mnie rozlacza przed podaniem loginu i hasła!! .Pozatym dziala mi account.Wersje amm wlasciwa bo to mi sie stało nie nagle leecz gdy zrobilem resa nie rozlaczajac sie z serverem w pelni! :smiley: Prosze o pomoc :]

Mam mały problemik.

grałem w mu od kilku miesięcy, wszystko było OK. Gdy ostatnio grałem wyrzuciło mnie z servera chciałem ponownie włączyć gre ale sie już nie dało :confused: .problem polega na tym że jak klikam na button Connect (ten button znika) nic sie nie dzieje a po ok 20 sekundach na pasku nad buttonami pokazuje sie napis “Failed receiving list information #2” (po czym button Connect sie ponownie pojawia)

myślałem że sprawe załatwi zainstalowanie patha ale to nic nie dało więc przeinstalowałem Mu ale to też nic nie dało. już nie mam żadnych pomysłów…

jak ktos wie o co lata niech pisze na gg 3207744

Stary wiesz co mam tak samo ale jak dobrze zrozumiałem na stronie http://www.muonline.com to tam pisąło ze cos oni robia i to kazdemu nie działa :stuck_out_tongue:

Witam prosze wejsc na ten link wszystko jest tam podane jak uruchomic gre MU Global http://www.magic.h4c.pl/forum/viewtopic.php?t=2521 pozdrawiam