System.ini?!

Gdy włączam komputer wyświetla mi się coś takiego:

NIE MOŻNA ODNALEŹĆ PLIKU URZĄDZENIA WYMAGANEGO DO URUCHOMIENIA SYSTEMU WINDOWS LUB APLIKACJI WINDOWS.

REJESTR SYSTEMU LUB PLIK SYSTEM.iNi ODWOŁUJĄ SIĘ DO TEGO PLIKU URZĄDZENIA, KTÓRY JUŻ NIE ISTNIEJE.

JEŻELI PLIK ZOSTAŁ USUNIĘTY PRZEZ PRZYPADEK, SPRÓBUJ ODINSTALOWAĆ POWIĄZANĄ APLIKACJĘ,PRZY POMOCY PROGRAMU ODINSTALOWUJĄCEGO LUB INSTALATORA PROGRAMU.

JEŻELI DALEJ CHCESZ UŻYWAĆ APLIKACJI POWIĄZANEJ Z TYM PLIKIEM URZĄDZENIA, SPRÓBUJ PONOWNIE ZAINSTALOWAĆ TĄ APLIKACJĘ, ABY UZUPEŁNIĆ BRAKUJĄCY PLIK

SHLDDRV.VXD

NACiSNIJ KLAWISZ, ABY KONTYNUWAĆ…

No i jak nacisnę ten klawisz to normalnie wszystko gra…ale denerwuje mnie to ze musze cały czas siedziec przy kompie wtedy gdy sie on uruchamia…a nie wiem jak ja mam to zainstalowac…skąd ja mam to wziąc?

Pomóżcie…

po pierwsze to nie krzycz.

Odnośnie tematu poszukaj wpisu w rejestrze który się odwołuje do tego program i go wykasuj. Przed wykonaniem tej operacji na wszelki wypadek sporządź kopię rejestru.

A na drugi raz nie kasuj programów za pomocą usuń cały folder z program files tylko za pomocą opcji unistall, ewentualnie z Panelu sterowania i Dadaj usuń programy.

Start>>>Uruchom>>>sfc /scannow

No daje Start>>>Uruchom>>>sfc i co dalej?

Bo włancza mi sie cos…

Przeszukaj w poszukiwaniu zmienionych plików

LUB

Wyodrębnij jeden plik z dysku instalacyjnego

CO MAM DAĆ?

wykonaj to, co zaleca fiesta i będzie po temacie