Obraz z tv ->> monitor

obraz z tv ->> monitor - jak to zrobić? kompa mam podłączonego do tv, normalnie obraz może byc przesylany monitora przesylany na ekran tv. co jeszcze potrzeba, zeby oglądac kanaly telewizyjne na monitorze? mam kartę GeForce 5500 FX 128MB i program TVtool, ale w nim nie ma na ten temat zadnych wzmianek.

pzdr

Potrzebujesz karty telewizyjnej. Na swojej karcie masz tylko wyjscie na TV.

heh chyba coś ci sie pomyliło nie da sie oglądać obrazu z telewizora na ekranie monitora ponieważ do tego potrzebna jest tzw. karta telewizyjna :slight_smile:

p.s ale mozesz ogladać programy telewizyjne na kompie za pośrednictwem specjalnego softu i odowiedniego łacza min 256kb/s

Tą telewizję

Nawet na słabszym łaczu odbierzesz !!

Pozdro

Cześć,

Nie wiem jaką masz dokładnie kartę, ale jak masz kable vivo to obraz można przesyłać w obie strony. Więc wystarczy podpiąc kabel antenowy do magnetowidu-> jego do kompa i masz tv na kompie :slight_smile: . To sie przydaje jak naprzykład masz kablówke ,a brak Ci 2 telewizora. Ja używam do tego programu winfast PVR.

pozdrawiam

Jak masz TV-OUT to nic nie zrobisz :] Bo sama nazwa OUT znaczy wyjścia :D:D:D

Napisałem, że nie wiem jaką ma kartę :slight_smile: a może ma wejście wideo :slight_smile: na Moim marnym Geforce 5200 jest. To taka mała wskazówka, ludzie rzadko wykorzystują w ten sposób to wejście wideo :slight_smile: , a efekty całkiem przyjemne.

pozdrawiam

Kolega Partia ma racje te nowsze karty mają mozliwość przesyłu obrazu tv na monitor… I podłącza sie to nowe wejście TV OUT

Pozdro

a jednak jest rozwiazanie, zeby ominąc zakup karty tv. czy to jest wlasnie to wejscie video? http://www.unbekannter2.webpark.pl/#

jakiego kabla trzeba zeby podlaczyc z tym gniazdem telewizor?

Nie, to jest wyjście na monitor LCD.

Mam pytanie do Partia!!

Ja mam FX5600 i mam vivo czyli bez problemu moge podlaczyc w obie strony strumien video i tu jest problemik bo nie mam programu w ktorym moglbym odebrac sygnal z telewizora!! mam podlaczone dobrze z telewizora wyscie idzie do wejscia na karcie ale brak programu!! czy ten winfast PVR bedzie sie nadawac?? bo to jest ponoc do kart Ladeka no nie??? bo gdzie mialem geforce 2 z vivo to mialem specjalne oprogramowanie od Asusa (tej marki byla karta) i dzialala ta aplikacja tylko ze sterownikami asusa z innymi nie da rady wiec dlatego szukam jakiegos programu ktory pozwoli mi na odebra nie obrazu video z monitora! !!

yo doczekam sie odpowedzi?? czy nikt nie zna takiego programu??