Movie Maker 2 - brak pliku do przejść i efektów wideo

Po uruchomieniu Movie Maker 2 wyskakuje okienko z informacją brak pliku do przejść i efektów wideo.

jeśli instalowałeś jakiś wygląd windnows vista (np. crystal clear), lub skórkę upodabniającą, po odinstalowaniu tego lub po przywróceniu systemu do poprzedniego stanu wszystko będzie działało :slight_smile: pozdrawiam.

Wermatin od jakiegoś czasu mam podobny problem, jednakże przy uruchamianiu Movie Makera pojawia mi się taki oto ‘komunikat’ :?

1c90d9d0657ac993.jpg

efemek , ale jeżeli MovieMaker nie działał poprawnie zanim włączono nowy styl (w moim przypadku Rista3) to co może być tego przyczyną ?

takie banalne pytanko… system operacyjny to Vista ?

W moim przypadku to XP wraz ze stylem Rista3 :slight_smile:

Czytałem gdzieś , że WMM może nie działać jeżeli w systemie są ustawione niestandardowe skórki (visual styles).

Zainstalowany jest Brico Pack Vista Inspirat 2 , może dlatego :roll:

Pytanie do użytkowników Brico Pack Vista Inspirat 2 , czy też macie ten problem z Movie Maker 2??

przecież pisałem… odinstaluj ten pakiet a WMM będzie działał…

I działa :lol:

Skąd wiedziałeś ?? :lol:

Tak, mamy ten sam problem

Kiedyś miałem taki problem po instalacji Windows7 remix na XP. Problem można rozwiązać beż konieczności deinstalacji tego programu.Trzeba tylko przed instalacją takich gadzetów skopiować pliki z Movie Maker a potem po instalacji usunąć te co tam są i wkleić stare -restart i powinno być OK.

Prosze o pomoc Zainstalowalam program Windows Movie Maker 2 i nie ma przejsc ani efektow wideo :frowning: zloszcze sie bo na jutro mam zrobic filmik dla znajomej i nie wiem jak zrobic zeby byly te efekty i przejscia prosze o pomoc na adres e-mail Nastka9812@o2.pl