Problem z Windows XP

Mam problem z Windows XP. Otóż jak coś wgrywam z płyty np. jakas gre czy coś innego, windows sam mi sie nagle restartuje i nie moge nic zrobić. Piszcie! !!

Nie chce być wredny ale ten błąd to “kara boska” :smiley: :smiley: :smiley:

Nie ładnie przegrywać płyty z grami :evil: :twisted: To piractwo 8)

A jest tu coś napisane o przegrywaniu płyty z grami?? Albo wogóle jakieś przegrywanie płyt? Ja nic nie widzę, nie wiem jak Ty Mati-182 :?

mój błąd, uznaję sie za winnego :frowning: źle przeczytałem :smiley: zrozumiałem gdy przegrywam nie wgrywam ;] zwracam ci honorek :stuck_out_tongue:

Ten koleś na kompie tylko kopiuję i wgrywa na płyty… To zachowanie jest bardzo podobne do zachowania zainfekowanego komputera wirusem BlasterWorm. Radzę Rafale w wolnej od kopiowania CD’ków chwili wpisać w wyszukiwarce np. Google.pl tekst “Fixblast.exe”. Jest on bardzo mały więc powinien się szybko ściągnąć. Następnie uruchom system w trybie awaryjnym bez obsługi sieci i zeskanuj komputer FixBlastem.exe. Program jak wykryje wirusa sam go usunie i poleci Ci ściągnięcie odpowieniej łatki z witryny Windows Update, która zabezpieczy Ciebie przed podobnymy historiami. Życzę owocnego skanowania. Pozdrawiam,Morfeusz

Narzędzie, o którym wspomniał Morfeusz jest dostępne na vortalu: :arrow: http://www.dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=30&id=530

Pozdrawiam